Menu
WomanOnly
Móda a styl

Lodičky nebo balerínky ? Vaše boty prozradí, jaká jste osobnost

Redakce

Redakce

3. 6. 2013

Podle nosa poznáš kosa. A podle bot – poznáš ženu. Dnes už se nestačí dobře obléknout, charakter vaší osobnosti podtrhne obuv. Proto je důležité, jaký typ si vybíráte a preferujete. Taková jste totiž i vy.

Vysoké jehly

Boty na vysokých jehlách nabízejí rozhled a to přesně vy potřebujete. Nechcete se ničím vázat a chcete si užívat. Chcete prožít co nejvíce zajímavých akcí, situací a vztahů. Váš život je jedno velké dobrodružství a párty.

Lodičky se středními podpatky

Dáma v lodičkách je sebevědomá, okouzlující, společenská, zároveň ale také skvělá kamarádka, partnerka i hospodyňka. Uvědomuje si svoji ženskost a dokáže ji na veřejnosti prodat. V soukromí si však užívá své pohodlí.

Sandálky na podpatku

Pokud uvidíte ženu v sandálkách na podpatku, vězte, že právě vyráží za nějakou zábavou a ani o tom nemusí sama vědět. Takovéhle botky totiž samy přivolávají flirty a koketování s neznámými muži.

Balerínky

Majitelky balerínek jsou roztomilé a svým dívčím vzhledem i chováním si získají každého. Vypadají velice nevinně, ale nenechte se zmást. Za tváří andílka se skrývá malý ďáblík.

Tenisky

Tenisky charakterizují ženy, které stojí nohama pevně na zemi. Jsou samy sebou a v každé situaci si dokažou poradit. Jako partnerky jsou holky do nepohody – vtipné, milé, pohodové. Když ale chtějí, umí to i pěkně roztočit.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Lodičky nebo balerínky ? Vaše boty prozradí, jaká jste osobnost