Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

Londýnská psí kavárna chystá párty pro jezevčíky a jejich příznivce

Londýn oplývá řadou výjimečných kaváren. Jednou z nich je bezesporu i ta pro mopsy, která letos v březnu pořádá velmi netradiční akci.

Když se spojí dvě kavárny s láskou k pejskům

Za událostí, která se celá bude točit jen kolem jezevčíků stojí dvě kavárny. Konkrétně kavárna pro mopsy jménem Pug Cafe a oblíbená britská kavárna Esquires Guildford, kde se celá akce pořádá. Právě kavárna pro mopsy byla prvním společným počinem. Cílem bylo, aby majitelé těchto chrochtavých psíků měli místo, kde se potkávat a jejich psíci tu našli nové kamarády.

Teď se obě kavárny znovu spojili za účelem jednorázové akce pro majitele jezevčíků. Půjde o věru netradiční akci, kterou si jak páníčci, tak pejskové jistě velmi užijí. Jediné, co je pro vstup na akci potřeba udělat je dorazit se svým jezevčíkem nebo jezevčíky prostě jen milovat.

Lahůdky pro dvounohé i čtyřnohé

Událost zvaná Dachshund Cafe bude obohacena o speciální menu věnované jezevčíkům. Slavnostní psí tabuli budou zdobit takové dobroty jako pupcakes, woofins nebo puppucino – to mimochodem dostane každý návštěvník zdarma na uvítanou. A co dvounožci? Na ty čeká řada dobrot ze sortimentu obou kaváren od sladkých a slaných zákusků až po výbornou kávu.

Dachshund Cafe se bude konat 25. března v Esquires Guildford. Že je o akce tohoto typu velký zájem dokazuje mimo jiné fakt, že registrace na událost byla spuštěna 19. února a už je kapacita rezervací plně vyčerpána. Aby se však dostalo na každého, je akce rozdělena do několika časových úseků, konkrétně 70 minutových. První z nich začíná v osm hodin ráno, poslední pak v 17:30.

Ohodnoťte tento článek:
4,7
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Londýnská psí kavárna chystá párty pro jezevčíky a jejich příznivce