×
WomanOnly

Lounová vyměnila Xindla X za Gotta. Zavřeli se spolu do Národní knihovny

Foto: Martin Peška, WomanOnly.cz

Před dvěma lety překvapila Olga Lounová společným singlem Láska v housce, který nazpívala společně s Ondřejem Ládkem alias Xindlem X. Letos se pustila do spolupráce s Karlem Gottem, s nímž natáčí videoklip v pražském Klementinu.

Klementinum, budova Národní knihovny v Praze, byla uzavřena na 14 dnů od 21. července do 5. srpna pro veřejnost. Důvodem ale podle Lenky Abessi z oddělení PR a marketingu knihovny nebylo natáčení videoklipu ke společné písni popové zpěvačky Olgy Lounové a několikanásobného slavíka Karla Gotta, ti se prý do termínu trefili zcela náhodou. Jedná se o duet s názvem Dál za obzor, který napsala sama zpěvačka.

„Ta píseň bude nejen o nás dvou, ale hlavně o několika příbězích, které se tam budou odehrávat,“ uvedla dne zpěvačka a dodala: „Můžu prozradit, že tam bude boxer, nebo těhotná rodící žena.“

Videoklip by měl být dvojjazyčný, text písně by v něm měl zaznít jak česky, tak německy. Oba dnes potvrdili, že se jedná o jejich prozatím poslední spolupráci. „Po tomto klipu se naše cesty rozcházejí, každý máme své turné,“ dodal na tiskové konferenci Gott.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*