Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

Lounová vyměnila Xindla X za Gotta. Zavřeli se spolu do Národní knihovny

Martin Peška

Martin Peška

3. 8. 2012

Před dvěma lety překvapila Olga Lounová společným singlem Láska v housce, který nazpívala společně s Ondřejem Ládkem alias Xindlem X. Letos se pustila do spolupráce s Karlem Gottem, s nímž natáčí videoklip v pražském Klementinu.

Klementinum, budova Národní knihovny v Praze, byla uzavřena na 14 dnů od 21. července do 5. srpna pro veřejnost. Důvodem ale podle Lenky Abessi z oddělení PR a marketingu knihovny nebylo natáčení videoklipu ke společné písni popové zpěvačky Olgy Lounové a několikanásobného slavíka Karla Gotta, ti se prý do termínu trefili zcela náhodou. Jedná se o duet s názvem Dál za obzor, který napsala sama zpěvačka.

„Ta píseň bude nejen o nás dvou, ale hlavně o několika příbězích, které se tam budou odehrávat,“ uvedla dne zpěvačka a dodala: „Můžu prozradit, že tam bude boxer, nebo těhotná rodící žena.“

Videoklip by měl být dvojjazyčný, text písně by v něm měl zaznít jak česky, tak německy. Oba dnes potvrdili, že se jedná o jejich prozatím poslední spolupráci. „Po tomto klipu se naše cesty rozcházejí, každý máme své turné,“ dodal na tiskové konferenci Gott.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Lounová vyměnila Xindla X za Gotta. Zavřeli se spolu do Národní knihovny