Menu
WomanOnly
Móda a styl

Luxusní nábytek Ralpha Rucciho: z přehlídkových mol do interiérů

Redakce

Redakce

31. 3. 2013

Známý americký módní návrhář si neustále rozšiřuje své obzory. Kromě navrhování fantastických módních kolekcí a malování se nyní vrhl i na design nábytku, ze kterého ihned poznáte jeho rukopis.

Ralph Rucci patří k předním módním návrhářům a má na svém kontě hromadu ocenění. Jeho modely si oblékají ženy na celém světě, jelikož jsou velmi originální a ženské. Teď si navíc můžou pořídit jeden z jeho šestnácti kousků nábytku.

Na začátku bylo velké ne

Kdyby se Ralph Rucci držel svého původního rozhodnutí, sofistikovaná kolekce z luxusních materiálů by dnes nebyla na světě. Když totiž designérka Holly Hunt poprvé nabídla Ralphovi spolupráci, setkala se s negativní odpovědí.

Důvodem prý byl strach z neznáma a téměř žádná orientace ve světě interiérového designu. Nakonec byla ale tato výzva příliš lákavá a Ralph začal tvořit. Výsledkem jsou elegantní kousky z luxusních materiálů, které působí velmi moderně a jednoduše. Nenaleznete zde žádné zbytečné ozdoby, ale pouze čisté siluety.

Pro ty nejnáročnější

Kolekce je k vidění v showroomech Holly Hunt a jednotlivé kousky jsou vyráběny na míru. Na své si především přijdou milovníci zemitých tónů, které Ralph používal nejčastěji.

Pokud byste chtěli ve své domácnosti kousek, který má návrhář nejraději, pořiďte si žebrovanou židli s výstižným názvem Rib Chair. Při pohledu na dokonalé propracování není divu, že patří mezi návrhářovy nejoblíbenější.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Luxusní nábytek Ralpha Rucciho: z přehlídkových mol do interiérů