Menu
WomanOnly
Manželství

„Mám ženatého milence.“ Sundejte si růžové brýle!

Redakce

Redakce

14. 6. 2014

Důvodů, proč ženatý muž hledá vztah s jinou ženou, může být hned několik. V manželství prožívá krizi, trápí ho nějaké problémy a hledá únik nebo mu v manželství něco chybí. Jaký je ale důvod pro ženu, aby měla vztah s ženatým milencem a co vlastně takový poměr obnáší? Buďte připraveny na to, že tento románek pro někoho neskončí dobře. 

Ženatý muž by pro vás měl znamenat tabu. Přiznejme si ale na rovinu, že život nám někdy přináší i takové okamžiky, kdy jednáme jinak, než bychom si přály. Můžete být stoprocentně přesvědčeny, že si se ženatým mužem nikdy nezačnete a pak vám osud do cesty svede zajímavého člověka a všechno je rázem jinak. Poradíme vám, co dělat, když už takovému vztahu podlehnete.

Jeho manželka hraje prim

Ačkoli vám ženatý milenec snáší modré z nebe, zahrnuje vás samými lichotkami a věnuje vám vášnivé pohledy, nezapomínejte na to, že vy jste přece jen ta druhá. I když vám tvrdí, že má v manželství problémy, jeho manželka zpravidla neví, že se s vámi schází, takže bude skákat tak, jak ona pískne.

Ve většině případů také musíte přijmout fakt, že se váš milenec miluje i se svou ženou. Téma rozvod před ním radši nevytahujte, kdyby se chtěl rozvést a najít si nový plnohodnotný vztah, udělá to. 

City musí jít stranou

Ženatý muž od vztahu s vámi očekává hlavně fyzický poměr, zapomeňte tedy na city. Ačkoli to mnohdy není jednoduché, jakékoli citové vazby celý vztah jen zkomplikují. Pokud se do svého milence zamilujete, budete trápit sama sebe a je dost pravděpodobné, že vás milenec opustí. Nehledá přeci lásku, ale jen povyražení, sexuální napětí či porozumění. 

V utajení

Na veřejnosti se spolu nemůžete moc ukazovat, aby vás náhodou nepotkal nějaký jeho známý a je více než pravděpodobné, že vás nepředstaví ani svým kamarádům. Také se rozlučte s hodinovými rozhovory po telefonu, zavolá vám většinou v krátkosti, a to pouze tehdy, když nebude manželka v dosahu.

Ne příliš růžová budoucnost

Někteří ženatí muži vám řeknou na rovinu, že se nechtějí rozvést. Proč taky? Vy jim zajistíte, po čem milenec touží a doma ho bude čekat teplo rodinného krbu. Navíc pokud v manželství figurují děti, je otázka rozvodu ještě tíživější.

Řekněme si ale na rovinu, že vztah s ženatým milencem končívá vždy pro někoho špatně – ženatý muž dá buď přednost své milence a opustí svou ženu (a děti), nebo zůstane se svou manželkou. V takovém případě máte jako milenka smůlu.

Ohodnoťte tento článek:
3
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

„Mám ženatého milence.“ Sundejte si růžové brýle!