Menu
WomanOnly
Domácnost

Mějte maximální přehled o akčních nabídkách desítek velkých prodejců

Portál Akcniceny.cz pro Vás každý den aktualizuje přehled akčních nabídek hypermarketů, supermarketů, prodejců nábytku, textilu, elektroniky a dalšího sortimentu. Ušetřit můžete až 80 %, a to jak na svých každodenních nákupech, tak jednorázových nákupech zboží dlouhodobé spotřeby. Výhodou portálu Akniceny.cz je, že za Vás hlídá slevy po celé České republice.

Jistě jste si všimli, že stejný prodejce nabízí v jiných regionech různé zboží v akci. Do poštovní schránky Vám však chodí jen leták prodejce z Vašeho města. Díky portálu Akcniceny.cz však můžete mít přehled o výhodných nabídkách prodejců po celé České republice!

Navíc, díky řazení akčních nabídek do kategorií, na pár kliknutí se dozvíte, který prodejce v kterém regionu právě nabízí konkrétní produkt za zvýhodněnou cenu. Jednoduše si tak porovnáte např. nabídku z letáku Kauflandu ve Vašem městě a Kauflandu v sousedním městě či nabídku Kauflandu s Tescem apod.

U nákupu věcí dlouhodobé spotřeby, ať již jde o toaletní papír, skříně, zahradní nábytek apod., jistě oceníte funkci Strážce slev, která je zdarma k dispozici všem uživatelům Akcniceny.cz. Do této aplikace si zadáte, jaký typ slev má hlídat a následně již čekáte, až Vás Strážce slev bude informovat e-mailem o splnění těchto podmínek.

Praktický příklad nastavení Strážce slev

  • 3 vrstvý toaletní papír u prodejců Kaufland, Tesco, Penny Market
  • maximální akceptovatelná cena 40 Kč
  • hlídání slevy v příštích 3 měsících

Strážce slev si můžete nastavit pro více produktů, tj. aplikace Vám najednou může hlídat akční nabídky toaletního papíru, zahradního nábytku či bavlněných ručníků. Jakmile Strážce slev najde nabídku splňující podmínky pro daný produkt (např. ručníky), obratem Vás informuje e-mailem.

Akcniceny.cz Vám rovněž pomohou udržet si přehled o vývoji cen konkrétního zboží, např. níže ukázka vývoje cen toaletního papíru Zewa Deluxe 3 vrstvý, 8 rolí.

Vývoj ceny zboží Zewa Deluxe 3 vrstvý, 8 rolí

zewa toaletní papír vývoj ceny

Navštivte ještě dnes portál Akcniceny.cz a začněte šetřit na svých každodenních i jednorázových velkých nákupech.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Mějte maximální přehled o akčních nabídkách desítek velkých prodejců