Menu
WomanOnly
Horoskopy

Měsíční horoskop na březen 2021. Jak zvládnete tvrdá opatření?

Co nás čeká v březnu 2021? Jaké období budou prožívat jednotlivá znamení zvěrokruhu? Dočkáme se již konečně všichni šťastného a zářivého světla na konci dlouhodobě temného tunelu? Horoskop na březen pro všechna znamení prozradí víc. Pokud vás zajímá i březnový úplněk, nastane v sobotu 28. března ve znamení vah, a to přesně v 20:48 hodin. V tento den budeme mocně toužit po společnosti druhých a vítat příznivé změny. Na všechny dolehne jaro a budou chtít konečně žít naplno! Jak si jednotlivá znamení zvěrokruhu poradí se stávajícími tvrdými opatřeními v souvislosti s pandemií koronaviru?

Beran (21.3. – 20. 4.)

Beran v březnu bude na vrcholu. Akční, spokojený a nastartovaný vykonávat velké cíle. Progresivní, inovátorský, kreativní, činorodý, plný elánu a optimismu. Oslaví narozeniny a nenechá si ukrást ani kousek ze své svobody. Berani cokoli berou jako výzvu k boji a rebelii. Mají odvahu a nebojí se experimentovat či odmlouvat.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci v březnu se mohou cítit poněkud rozpolcení. Rozhodně na ně doléhá celkově nepříznivá situace a mnohdy je opouští inspirace a motivace se o cokoliv snažit. Někteří býci budou hledat útěchu v útěcích od reality, v umění, hudbě a tvůrčí činnosti. Stále mohou vnímat velký tlak, který se jich bude dotýkat a rozbíjet jejich pevně vybudovaný řád. Přesto budou zůstávat odolní.

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Blíženci jsou dlouhodobě v dobrém rozpoložení. Spousta podnětů a informací, ani všudypřítomná rozpolcenost jim nevadí. Oni s tím umí pracovat, umí si informace třídit a na schizofrenní nálady společnosti jsou zvyklí. Dařit by se jim mělo v práci, tvůrčí činnosti, bude jim však chybět společnost a komunikace s přáteli, kterou si budou dopřávat alespoň virtuálně a jakkoliv jinak v rámci možností. Pro blížence bude dobré začít cokoli nového – práci, vztah, stěhování, nový tvůrčí projekt, studium a podobně. V realizaci různých cílů mohou být velkou podporou a přínosem pro druhé či pro firmu. Konec měsíce bude pro ně rozhodně šťastnější, než jeho začátek.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Citliví raci dlouhodobě strádají a uchylují se ke snění, ezoterice a umění. Jakékoliv útěky od reality jsou vítané. Celkově u nich však nastala velká úleva již od počátku roku a březen pro raky nebude zase tak špatný měsíc. Zhoršení situace, nespokojenost a větší napětí nastanou až ke konci měsíce, naštěstí však nebudou mít dlouhého trvání.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Lvy v březnu konečně přejde jarní únava a budou více aktivnější. Do žil se jim vlije nová krev. Příznivé konstelace ještě více posílí planety procházející znamením berana od poslední třetiny měsíce. Lvi mohou využít čas k příjemným činnostem, tvůrčí i manuální práci, k vytváření nových projektů, podnikání, nebo třeba i k překvapivě úspěšnému vyřešení konkrétní situace. Nezadané lvy může čekat nový vztah, nemusí to být zrovna láska na celý život, ale i flirt či romance vám mohou příjemně zpestřit březnové dny.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Panny v březnu mohou strádat. Situace se vyostří, bude potřeba mít pevné nervy a soustředit se na jeden cíl. Možná už vám všechno poleze hodně na nervy, ale je třeba vydržet. Pannám pomůže zvládat krizi dodržování zdravé životosprávy, běhání v přírodě, ale také držet se svých limitů a pravidelného denního režimu.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy se budou mít v březnu relativně příjemně. Může se dařit v práci a podnikání, ale pravděpodobně vám bude chybět lidská společnost. Zkuste se prozatím věnovat tvorbě, vymýšlet nové nápady a připravovat či dokončovat dlouhodobé projekty. Těkavá mysl či nervozita, touha po blízkosti nebo vztahu může u osamělých vah vrcholit koncem měsíce v období úplňku. V této době ale zároveň budete mít největší sílu, které budete moci využít. Přijdou změny, které budou pozitivní!

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Horoskop pro štíry na březen nebude úplně nejpříznivější. Dlouhodobě štíři trpí, zejména po své emocionální stránce. Cítí velkou ztrátu svobody, mají potřebu se schovávat a plánovat ilegální spiknutí. Chtějí svůj klid, ale cítí vnitřní podrážděnost. První polovina března bude více radostnější. Zaměřte se na tvorbu, umění, sny, poslouchejte hudbu, meditujte, choďte do přírody. Dělejte to, co vás baví a co máte rádi.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Horoskop pro střelce na březen nebude snadný. Už je vidět, že toho všeho máte právě po krk. Nepodléhejte stresu a panice a raději držte na uzdě svůj vztek i pití alkoholu či užívání návykových látek. Cítíte se oslabení. Bohužel je to však také o tom, že máte spoustu dobrých nápadů, které však nemůžete realizovat. V březnu se budete cítit více oslabení, unavení, bez energie a síly, dolehne na vás jarní únava a celková situace kolem pandemie koronaviru. Jste sice dlouhodobě frustrovaní a deprimovaní, ale koncem března se to zlepší.

Kozoroh (22.12. – 20. 1.)

Kozorohům v březnu ubude energie. Ustát vše mohou jen tak, že se ponoří do tvorby a práce. Mohou teď inklinovat i k útěkům od reality, jejich racionální uvažování v některých chvílích půjde stranou. Konec měsíce může být více zátěžový a objeví se větší napětí a nespokojenost. Zejména kolem úplňku budou nezadaní či osamělí kozorozi toužit po lidské blízkosti a bude jim chybět láska. Nyní se kozorozi mohou i více přestat ovládat a dají průchod větším emocím.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Vodnáři prozatím neztrácejí víru, inspiraci, vůli a nadšení. Jejich vizionářské a umělecké vzhledy pomáhají nejen jim, ale i jejich blízkým. Mohou však silně trpět pod všudypřítomným velkým tlakem a toužit po vnitřním osvobození. Neváhají ani rozhodnout se použít své vlastní zbraně a bojovat, třeba slovy, když už ne svými činy. V průběhu března budou mít dost síly, odvahy a motivace, ale jejich nervy a psychika utrpí. Často budou jen hodně mluvit, střídat nálady a nevědět kudy kam. Lepší situace a uvolnění pro ně nastane od poslední třetiny března.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ryby ještě v březnu oslaví své narozeniny a vstoupí tak do další životní etapy. Kéž by byla lepší a šťastnější! Energie jim však bude prozatím ubývat a citlivé rybí nervy dostanou pořádně zabrat. Napětí, spousta emocí, vztek, nervozita, deprese, rozpolcenost, únava a nedostatek motivace mohou ryby pronásledovat v podstatě v průběhu celého měsíce března. Spousta změn a chaos, prozatím nelze nic jiného čekat. I ryby jsou dlouhodobě pod tlakem, ale snad se zablýská na lepší časy.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Měsíční horoskop na březen 2021. Jak zvládnete tvrdá opatření?