Menu
WomanOnly
Horoskopy

Měsíční horoskop na březen pro všechna znamení

Březen –  za kamna vlezem. Ale první jarní paprsky dokážou každému zlepšit náladu. Užijte si slunce v duši, i když zrovna vašemu znamení nesvítí přímo nad hlavou. Opatrujte si svoje zdraví a zkuste čelit stresu procházkami v probouzející se přírodě nebo třeba první prací na zahrádce a klíčením semínek v květináčích.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani, bude se vám dařit na co sáhnete. Blíží se vaše narozeninové období a samozřejmě taky jaro! Energie bude narůstat, nebojte se změn a nových začátků. Konec měsíce může přinést napětí, hádky a vášnivé rozepře, zejména s nadřízenými a lidmi narozenými ve znamení kozoroha. Pokud vám delší dobu nefunguje vztah, mohl by se koncem měsíce zcela rozpadnout, a to i docela za dramatických okolností.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Březnový býk se klidně může domnívat, že je bájným jednorožcem. Jeho probuzení ze zimního spánku bude příjemné, postupně získá svou ztracenou sílu a může začít budovat s novou a pozitivní energií nabitou jarním sluncem. Můžete se do toho pořádně opřít a přestat se šetřit, jarní slunce vám bude přát!

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Začátek měsíce bude rozpačitý, nemastný a neslaný. Od poloviny března se však můžete těšit na postupné zlepšení vaší osobní, rodinné i pracovní situace. Využijte nových nápadů k tvůrčí činnosti nebo realizaci změn a nebojte se otevřít dveře něčemu novému.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Počátek března vám vykouzlí úsměv na rtech, ale od jeho poloviny to bude stát za starou belu. Mohou se objevit problémy ve vztahu i v práci. Raději si nic důležitého nedomlouvejte a a nedělejte zásadní rozhodnutí. Všechno má svůj čas a na dobrou věc se vyplatí si počkat. Nemůžete chtít všechno hned. Je dobré ustát si svou pozici a nenechat se šikanovat někým, kdo má zdánlivě vyšší pozici a dovolí si vás ponižovat nebo zraňovat vaše city. Rovněž vztahy s lidmi narozenými ve znamení berana, kozoroha nebo vah se hlavně koncem měsíce značně vyostří.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Celý březen bude pro lvy velmi činorodý, aktivní a vášnivý. Bude se vám dařit po všech stránkách. Pokud si plánujete důležité události a velké životní změny, můžete využít příznivého planetárního postavení. Třeba klidně i k uzavření sňatku.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Začátek měsíce vám přinese cenné zkušenosti, klid, pokoru a možná i jakousi karmickou odplatu. Pokud vás někdo naštve, zřejmě nebudete šetřit vašim pověstným sarkasmem. Poslední třetinu měsíce můžete využít k práci. Podnikatelům a workoholikům se bude dařit.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

První polovina měsíce proběhne ve znamení příjemné energie a naplňujících společenských událostí, třeba v podobě plesů. Druhá půlka března může přinést napětí, starosti, konflikty nebo vypjaté situace. Může docházet ke značnému nedorozumění s osobami narozenými ve znamení kozoroha.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Ve znamení štíra se stále pohybuje planeta Jupiter, která se svou příznivou aspektací postará o velice pohodový březen. Dobré postavení hvězd můžete využít k důležitým životním událostem, sňatkům, zásadním rozhodnutím, realizaci nových podnikatelských záměrů, zdolávání vrcholů nebo třeba nalezení nové lásky….

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Březen bude pro vás aktivním měsícem plným změn. Může se jednat o nástup do nového zaměstnání, stěhování, aktivní činnost, rozjíždění nových projektů. Užijte si to a zcela zaslouženě si vychutnejte tohle báječné období.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pro samou práci a povinnosti se obvykle moc nezastavíte. Zatímco únor byl klidnější a nic moc se nedělo, v březnu přicházejí na řadu náročné dny. Mohou se objevit konflikty, napětí, starosti. Práce a povinnosti vám zřejmě ještě přibudou. Zkuste se zastavit, naučit se odpočívat, relaxovat. Je třeba si udělat i nějaký čas pro sebe. Zkuste se vyhýbat střetům s jinými kozorohy a berany, nemusely by dopadnout dobře. Opatrujte si záda.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Některé věci se nedají uspěchat. Zatímco v jisté oblasti se nadále nebude dařit a stále bude přetrvávat pocit, že se nemůžete pohnout z místa, v jiné zažijete proměnlivou sinusoidu i jistý posun vpřed. Naslouchejte své intuici a užívejte si naplno každý okamžik štěstí. Svou vášeň neskrývejte a oddejte se novým pocitům.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

I když vaše narozeninové období končí a předáváte otěže beranům, březen bude pro vás nadále vcelku příjemným měsícem. Pozor na přetrvávající konflikty a napětí, uvolnění vám poskytne pobyt v přírodě a jakákoli tvůrčí a umělecká činnost. Druhá polovina měsíce pro vás může být nezvykle aktivní a progresivní.

Ohodnoťte tento článek:
3,5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Měsíční horoskop na březen pro všechna znamení