Menu
WomanOnly
Horoskopy

Měsíční horoskop na červen 2018 pro všechna znamení

Červen bude žhavý, radostný, pozitivní a zamilovaný. Užijte si procházky rozkvetlou loukou, večerní grilování nebo vášeň v přírodě při západu slunce. Vychutnejte si první dovolené, úspěšné zakončení školního roku, zkoušky dospělosti nebo státnice. Horké léto a prázdninová dobrodružství právě začínají!

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani, pro vás bude červen vášnivým a divokým měsícem. Se svou horkou hlavou budete jen těžko hledat klid a rozvahu. Vaše energie se roztočí na plné obrátky, a zdá se, že vás nic nemůže zastavit. Jenom si dejte pozor, abyste nenarazili hlavou do zdi…Ne každá hlava je tak tvrdá, aby tu zeď prorazila…

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci, vy se ani nesnažte krotit své vášně, k ničemu by vám to stejně nebylo. Váš červen bude žhavý jako slunce na Sahaře, budete si užívat lásky, vášně, nové energie, ale i napětí a nepředvídatelných událostí. Váš klid a racionální smýšlení budou výrazným způsobem narušeny!

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Blíženci, váš narozeninový měsíc pro vás bude velmi šťastným a pozitivním obdobím. Budete mít energie na rozdávání. Užijte si příjemný čas a nic si nedělejte z vaší alergie, oteklým očím a ucpanému nosu bude brzy konec.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci, čeká vás velmi příjemné období. Nechte se prohřát sluncem, oslavte narozeniny, radujte se a buďte šťastní. Budete se těšit z dětí a rodiny, pracovních úspěchů, nebo také začínat nové projekty či vztahy. Bude se vám dařit všechno, na co sáhnete a můžete najít i novou lásku. Řiďte se intuicí a srdcem.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Lvi, červen vám přinese mnoho vášnivých chvil, budete se cítit pozitivně naladěni a nabití novou energií, v druhé polovině měsíce mohou přijít partnerské konflikty a napětí. Snažte se ovládat a nebuďte jako tlakový hrnec. Vše se zase brzy uklidní.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Panny, poslední dobou asi máte pocit, že vaše racionalita a dokonalé sebeovládání odjely předčasně na dovolenou. Zkuste pro jednou nic neřešit a užívat si vášnivého začátku léta bez obav, že něco nemáte pod kontrolou.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy, po pracovní stránce se vám bude dařit. Vaše komunikační a diplomatické schopnosti budou zrát jako víno, ale každého neukecáte. Budete se muset smířit s tím, že ne každý platonický vztah dojde svého naplnění. Možná vás čekají trable v lásce…

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, dlouhodobě zažíváte úspěch a expanzi, právě v těchto červnových dnech dojde k zesílení vaší ctižádosti a potřeby vášnivě dobývat, ať už na poli pracovním či milostném. Každý oheň ale jednou dohoří do hořkého konce. Pokud se nespálíte, může se stát, že hrozí vyhasnutí jiskry. Počkejte si na úplný konec měsíce, až zase vysvitne slunce.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, vás v červnu čekají nové začátky. Může jít o novou práci, stěhování nebo třeba lásku. Vytrvejte ve svém úsilí a vězte, že i vy si zasloužíte štěstí. Červen přeje horám, choďte se zrelaxovat do horských výšin.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi, vaše pověstná tvrdost je pryč. I vám slunce rozehřeje zamrzlé srdce, budete tát jako jarní ledy, toužit po lásce a brečet při pohledu na babí očko na bodláku či zapadající slunce. Vaše tvrdá hlava je vypnutá tlačítkem off, nebojte se vlastních emocí. Někdy jsou potřeba, i když to občas bolí…

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Vodnáři, můžete se cítit v nepříjemném napětí navzdory krásnému počasí počínajícího léta. Vzhledem k dlouhodobé nespokojenosti byste konečně měli přikročit k řešení partnerského vztahu, který vás trápí. Zase bude dobře…

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ryby, pro vás bude červen velmi příjemným obdobím. Užijte si přírody, meditace, lásky, vášně i pracovních úspěchů. Bude vám zkrátka moc fajn…

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Měsíční horoskop na červen 2018 pro všechna znamení