Menu
WomanOnly
Horoskopy

Měsíční horoskop na duben 2021

Co nás čeká v dubnu 2021? Jaké období budou prožívat jednotlivá znamení zvěrokruhu? Dočkáme se již konečně všichni šťastného a zářivého světla na konci dlouhodobě temného tunelu? Horoskop na duben pro všechna znamení prozradí víc! Pokud vás zajímá i dubnový úplněk, nastane v úterý 27. dubna ve znamení štíra, a to přesně v 5: 32 hodin letního času ráno. Úplněk ve štíru je opravdu hodně o sexualitě (ale i skrytých, utajených záležitostech a mocenských hrách), a protože na nás všechny přijdou jarní touhy, bude to opravdu velmi žhavé!

Beran (21.3. – 20. 4.)

Berani v dubnu ještě oslaví narozeniny a budou se mít fajn. Jen tak něco je nesloží. Po narozeninovém období se jim otevírá nová životní cesta plná změn a nového, lepšího života. Berani budou mít spoustu energie, elánu a nových nápadů, budou aktivní, činorodí, progresivní, vášniví. Nezadané berany čeká nová láska, zadané oživení a upevnění vztahu. Můžete očekávat i novou práci, nové a lepší zaměstnání. Konec dubna bude více unavenější, citlivější, vypjatější.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

I býci v dubnu oslaví své narozeniny. Příjemnější časy nastanou až po půlce dubna, avšak stále to jaksi nebude ono. Milí býci, již nějakou dobu vás brzdí planeta Saturn nacházející se ve znamení vodnáře. Můžete se proto cítit podobně jako míč, který uvízne mezi dvěma úzkými protilehlými zdmi. Vaše ctižádost a potřeba se rozjet či dojít do svého cíle přetrvává, ale momentálně to nejde tak rychle a přímo, jak byste potřebovali. Avšak vaše vytrvalost je pověstná, a nyní se vám určitě bude hodit. Konec měsíce bude aktivnější.

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Blíženci, čeká vás velice příjemný duben. Budete aktivní, činorodí, plní elánu a síly. Jaro ve vás probudí nové touhy, nezadaní blíženci budou mít větší touhy po romantice a seznamování s lidmi. Pozor na iluze a nereálná očekávání. Budete se obtížněji soustředit na své povinnosti, vaše těkavá mysl může být neustále rozptylována. Po stránce práce a podnikání by se vám ale mělo nadále dařit. Konec měsíce bude klidnější.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci, od začátku dubna můžete pociťovat větší únavu a napětí. To se týká zejména vaší křehké psychiky. Potřebujete hlavně klid, zdravou stravu, hodně sluníčka a dostatek pohybu v přírodě na čerstvém vzduchu. Od druhé poloviny dubna se budete cítit lépe a lépe. Ideální a velmi aktivní a naplněné období by mělo na vás čekat na konci dubna. Budete mít chuť do nových projektů. Nezapomeňte oslavit pálení čarodějnic!

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Lvi, váš duben bude velmi aktivní a činorodý. Dařit by se mělo v práci i ve vztazích. Pokračujte v práci a podnikání, realizujte nové tvůrčí nápady a cíle. Vše se zlepší. Jak celková situace, tak i zdraví. Zkrátka vjede vám nová energie do žil! Nebudete vědět, co dříve. Konec měsíce bude ale více vypjatý a mohou se dostavit únava i potíže.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Panny, první polovina měsíce nebude nic moc. Budete se nejspíše cítit vyčerpaní a unavení, a to jak po psychické, tak po fyzické stránce. U vás to do jisté míry může spravit jarní detox, odpočinek, klid a soustředění se pouze na to důležité, na jeden cíl. Uberte si ze svých povinností, nenechte se zbytečně rozptylovat a něčím deptat. Ke konci dubna se vám vrátí vaše energie a budete se cítit mnohem lépe. Můžete se tedy s vervou pustit do práce a nových záležitostí, které vám budou dělat jen samou radost.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy, těšíte se na pravidelnější a četnější setkávání s lidmi, máte nové nápady a nevíte, co byste nového ještě vymysleli. Cítíte se odpočatí a vyhlížíte novou zábavu. Po pracovní stránce by se mělo dařit, můžete klidně i rozjet nové podnikání či zrealizovat nějaké změny. Nezadaným vahám bude hodně chybět vztah, proto se začnou po někom poohlížet. Ke konci měsíce může přijít přecitlivělost a napětí.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, vaše jarní inspirace a kreativita vám ještě nějakou chvíli vydrží. I když vše není zrovna zalité sluncem, našli jste si svou cestu, jak přežít a mít se relativně fajn. Jaro přinese novou energii a nové možnosti. Vaše síla poroste ke konci dubna, to se vám bude dařit lépe a lépe. Nezadaní štíři budou mít šanci se zamilovat. Užijte si oslavy Beltainu, pro vás je to svátek jako dělaný. Otevřete se mystice, sexualitě a magii!

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, pokud jste přes zimu trpěli depresemi, s jarem se vše zlepší. Po profesní stránce máte o kariéru a úspěchy postaráno, teď ještě zlepšit osobní život a také partnerskou oblast. Jste zvyklí být sami a užívat si svou pověstnou nezávislost, ale jaro ve vás probudí neskutečné touhy. Vaše sexualita a vášeň porostou a budou se dožadovat svého naplnění. Duben pro vás bude hodně o lásce a sexu, teprve druhá půlka měsíce se uklidní.

Kozoroh (22.12. – 20. 1.)

Kozorozi, duben bude pro vás náročnější měsíc. Ve vašem životě je dost nové tvůrčí inspirace a daří se vám realizovat změny a nové tvůrčí cíle. Duben může lehce omezit či přibrzdit vaše aktivity, nebo přehodit výhybku jiným směrem. O pozornost se budou hlásit vášně, které nenechají v klidu ani sebezaprdlejšího kozoroha! Zhruba od půlky dubna se začne výrazněji dařit, a to po všech stránkách. Budete na vrcholu, ke konci měsíce půjdete s energií trochu dolů. Bude to chtít zase dobít baterky.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Vodnáři, v dubnu vás čeká hodně práce, hodně energie i hodně vášně. Vše sice nepůjde hladce, ale nastane u vás velký posun. Od druhé poloviny měsíce může dojít k většímu napětí a omezení vašich aktivit, anebo zkrátka jen budete muset vynaložit více úsilí k tomu, abyste udrželi nastavené tempo a dostáli svým závazkům. I nezadaní vodnáři mají velkou šanci potkat na jaře někoho nového. Užijte si Beltaine!

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ryby, zanechte jarního snění a vzhůru do praktického života! Zejména od druhé poloviny měsíce na vás čekají více hmotné záležitosti, které se budou hlásit o příjemnou pozornost. Pro někoho to může být nová práce a výdělek peněz, pro jiného častější pobyt venku a práce na zahrádce. Do té doby to ještě s vámi bude takové nemastné, neslané a budete se cítit unavení. Ale ke konci dubna vám bude skvěle a budete plní energie! Ani vy nezapomeňte 30. dubna na pálení čarodějnic!

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Měsíční horoskop na duben 2021