Menu
WomanOnly
Horoskopy

Měsíční horoskop na duben pro všechna znamení

Jak se říká, “březen, za kamna vlezem, duben, ještě tam budem”. Snad už ale slunce konečně ukáže své hřejivé paprsky a užijeme si krásné jarní počasí. Probouzející se příroda nás motivuje ke zvýšené náruživosti, konflikty a napětí půjdou stranou a probudí se v nás spíše konstruktivní touha dobývat a budovat. A to nejen srdce a území svých vyvolených, ale i půdu. Hurá tedy na zahrádku!

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani, kteří mají v dubnu narozeniny by to tentokrát neměli přehánět s bujarými oslavami, mohly by skončit úrazem nebo pořádnou kalamitou. Možná vám něco ve vašem životě skřípe, ale nenechte se vyprovokovat a raději kontrolujte svůj temperament, nemusíte hned zničit všechno, co máte zrovna po ruce. Ti, kteří mají narozeniny v poslední dekádě výrazně zmoudří a převezmou zodpovědnost, možná padnou i nějaká zásadní životní rozhodnutí. Tak či onak je lepší se během dubna vyhřívat na sluníčku a po večerech věnovat meditaci než podléhat destruktivním sklonům.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Počátek měsíce bude příjemný, můžete začít budovat a tvořit, bude se dařit v podnikání a pracovních záležitostech. Pomalu začněte s přípravou oslavy narozenin a užívejte si naplno rozkoše všeho druhu. Přát bude lásce i zábavě. Pozitivní jarní energii můžete využít k realizaci mnoha nových tvůrčích projektů. Duben by pro vás měl být naplněným, spokojeným a úspěšným měsícem.

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Váš duben bude vesměs příjemný a tvůrčí. Pokračujte se své cestě tak, jak jste zvyklí, pomalu bude narůstat vaše energie a možná se i dokonce odhodláte k tomu, že i zvládnete něco dotáhnout do konce. Ke konci měsíce se dobře rozhlédněte kolem sebe. Možná na vás někde čeká láska a je docela blízko, jenom jste na ni doposud nenahlíželi těma správnýma očima.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nenechte se zatlačit do kouta. Vsaďte na svou pověstnou intuici a začněte tvrdě pracovat. Mějte na paměti, že jak zasejete, tak také sklidíte. Mělo by se dařit v práci a podnikání. Dokonce i ta láska se objeví, ale mějte oči otevřené a nenechte se sebou manipulovat! Citová zranění jsou tu hned…

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Duben bude aktivní a příjemný. Možná snad jen budete mít trable s láskou. Některé věci prostě neovlivníte a je dobré se smířit s tím, že nemůžete mít všechno, co byste si přáli. Ke konci měsíce se ale vše v dobré obrátí. S novou jarní energií najdete určitou osobní spokojenost a možná se i znovu zamilujete.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Panny, váš duben bude úspěšný. Mělo by se vám dařit v práci a podnikání, dokonce také v lásce. Využijte příznivý čas k vybudování něčeho nového, trvalého a smysluplného. Něčeho, co může pomáhat druhým. Právě v tomto měsíci budete nejvíce plni energie, síly, vůle, tvrdohlavosti a odolnosti. Můžete úspěšně sportovat, zdolávat vrcholky hor nebo běžet s jarním větrem o závod.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Duben bude náročný. Pocítíte silné tlaky ze všech stran. Může dojít i na zlomené srdce, pracovní neúspěchy, rozchody, rozvraty, destruktivní výbuchy či nehody a úrazy. Zklidněte se, meditujte, choďte do přírody, okopávejte si zahrádku a vyhřívejte se na jarním slunci. Ono to zase přejde.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Zkraje měsíce k vám přijde nečekaná inspirace v podobě mystického zážitku. Zarytí materialisté procitnou. Vaše schopnost jít si tvrdě za svým, dokonce i přes mrtvoly, v dubnu lehce poleví, protože přijdou na řadu poněkud více světské záležitosti, možná i trable s láskou. Dejte si pauzu. Už dlouho jedete jako šinkansen, chce to vážně ubrat. V úspěšném pracovním procesu a podnikání se nic zásadního nezmění. Stále budete mít potřebu jít výš a výš.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Čeká vás víceméně poklidný duben. Kolem vás zuří jarní bouře a s vámi to ani nehne. Možná se trochu necháte strhnout vášní, ale spíše si hlídejte svůj klid, stabilní situaci v práci a vztahovou pohodu. Ke konci měsíce začnete mručet nudou a nespokojeností, bude třeba konečně něco aktivně podniknout.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Zdánlivě usedlý kozoroh může po celý duben chrlit oheň, neboť jeho skryté vášně nezůstanou v klidu. V pracovní oblasti díky velkému úsilí půjde nahoru, bouchání pěstmi do stolu a křik budou na denním pořádku. Narůstající stres a napětí bude potřeba nějak ventilovat. Nebojte se otevřít novým možnostem inspirace, vsaďte na intuici a nechte svoje ledové srdce roztát. Energie, vůle, odhodlání a ctižádost vám pomohou překonat mnohé situace. Naučte se však přiměřeně odpočívat a opatrujte si svoje záda a kolena.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Jarní aktivita a odhodlání mohou narůstat, ale dlouhodobá nespokojenost může stále přetrvávat. Konec měsíce bude přát větším radostem a také lásce. Užijte si pálení čarodějnic se vší parádou. Zažijete krásnou filipojakubskou noc.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Váš duben bude velmi aktivní, podnětný, inspirující, motivující, tvůrčí a vlastně ve své podstatě úspěšný a šťastný. Pěkných zážitků nebude málo, pracovních úspěchů rovněž, budete sršet novými nápady a není vyloučeno, že se naplno oddáte nové lásce. Jděte si za svým a nebudete litovat. I vaše filipojakubská noc bude stejně jako u vodnářů naplněná a mystická.

Ohodnoťte tento článek:
4,2
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Měsíční horoskop na duben pro všechna znamení