×
WomanOnly

Měsíční horoskop na duben pro všechna znamení

Měsíční Horoskop na duben

Jak se říká, “březen, za kamna vlezem, duben, ještě tam budem”. Snad už ale slunce konečně ukáže své hřejivé paprsky a užijeme si krásné jarní počasí. Probouzející se příroda nás motivuje ke zvýšené náruživosti, konflikty a napětí půjdou stranou a probudí se v nás spíše konstruktivní touha dobývat a budovat. A to nejen srdce a území svých vyvolených, ale i půdu. Hurá tedy na zahrádku!

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani, kteří mají v dubnu narozeniny by to tentokrát neměli přehánět s bujarými oslavami, mohly by skončit úrazem nebo pořádnou kalamitou. Možná vám něco ve vašem životě skřípe, ale nenechte se vyprovokovat a raději kontrolujte svůj temperament, nemusíte hned zničit všechno, co máte zrovna po ruce. Ti, kteří mají narozeniny v poslední dekádě výrazně zmoudří a převezmou zodpovědnost, možná padnou i nějaká zásadní životní rozhodnutí. Tak či onak je lepší se během dubna vyhřívat na sluníčku a po večerech věnovat meditaci než podléhat destruktivním sklonům.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Počátek měsíce bude příjemný, můžete začít budovat a tvořit, bude se dařit v podnikání a pracovních záležitostech. Pomalu začněte s přípravou oslavy narozenin a užívejte si naplno rozkoše všeho druhu. Přát bude lásce i zábavě. Pozitivní jarní energii můžete využít k realizaci mnoha nových tvůrčích projektů. Duben by pro vás měl být naplněným, spokojeným a úspěšným měsícem.

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Váš duben bude vesměs příjemný a tvůrčí. Pokračujte se své cestě tak, jak jste zvyklí, pomalu bude narůstat vaše energie a možná se i dokonce odhodláte k tomu, že i zvládnete něco dotáhnout do konce. Ke konci měsíce se dobře rozhlédněte kolem sebe. Možná na vás někde čeká láska a je docela blízko, jenom jste na ni doposud nenahlíželi těma správnýma očima.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nenechte se zatlačit do kouta. Vsaďte na svou pověstnou intuici a začněte tvrdě pracovat. Mějte na paměti, že jak zasejete, tak také sklidíte. Mělo by se dařit v práci a podnikání. Dokonce i ta láska se objeví, ale mějte oči otevřené a nenechte se sebou manipulovat! Citová zranění jsou tu hned…

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Duben bude aktivní a příjemný. Možná snad jen budete mít trable s láskou. Některé věci prostě neovlivníte a je dobré se smířit s tím, že nemůžete mít všechno, co byste si přáli. Ke konci měsíce se ale vše v dobré obrátí. S novou jarní energií najdete určitou osobní spokojenost a možná se i znovu zamilujete.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Panny, váš duben bude úspěšný. Mělo by se vám dařit v práci a podnikání, dokonce také v lásce. Využijte příznivý čas k vybudování něčeho nového, trvalého a smysluplného. Něčeho, co může pomáhat druhým. Právě v tomto měsíci budete nejvíce plni energie, síly, vůle, tvrdohlavosti a odolnosti. Můžete úspěšně sportovat, zdolávat vrcholky hor nebo běžet s jarním větrem o závod.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Duben bude náročný. Pocítíte silné tlaky ze všech stran. Může dojít i na zlomené srdce, pracovní neúspěchy, rozchody, rozvraty, destruktivní výbuchy či nehody a úrazy. Zklidněte se, meditujte, choďte do přírody, okopávejte si zahrádku a vyhřívejte se na jarním slunci. Ono to zase přejde.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Zkraje měsíce k vám přijde nečekaná inspirace v podobě mystického zážitku. Zarytí materialisté procitnou. Vaše schopnost jít si tvrdě za svým, dokonce i přes mrtvoly, v dubnu lehce poleví, protože přijdou na řadu poněkud více světské záležitosti, možná i trable s láskou. Dejte si pauzu. Už dlouho jedete jako šinkansen, chce to vážně ubrat. V úspěšném pracovním procesu a podnikání se nic zásadního nezmění. Stále budete mít potřebu jít výš a výš.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Čeká vás víceméně poklidný duben. Kolem vás zuří jarní bouře a s vámi to ani nehne. Možná se trochu necháte strhnout vášní, ale spíše si hlídejte svůj klid, stabilní situaci v práci a vztahovou pohodu. Ke konci měsíce začnete mručet nudou a nespokojeností, bude třeba konečně něco aktivně podniknout.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Zdánlivě usedlý kozoroh může po celý duben chrlit oheň, neboť jeho skryté vášně nezůstanou v klidu. V pracovní oblasti díky velkému úsilí půjde nahoru, bouchání pěstmi do stolu a křik budou na denním pořádku. Narůstající stres a napětí bude potřeba nějak ventilovat. Nebojte se otevřít novým možnostem inspirace, vsaďte na intuici a nechte svoje ledové srdce roztát. Energie, vůle, odhodlání a ctižádost vám pomohou překonat mnohé situace. Naučte se však přiměřeně odpočívat a opatrujte si svoje záda a kolena.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Jarní aktivita a odhodlání mohou narůstat, ale dlouhodobá nespokojenost může stále přetrvávat. Konec měsíce bude přát větším radostem a také lásce. Užijte si pálení čarodějnic se vší parádou. Zažijete krásnou filipojakubskou noc.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Váš duben bude velmi aktivní, podnětný, inspirující, motivující, tvůrčí a vlastně ve své podstatě úspěšný a šťastný. Pěkných zážitků nebude málo, pracovních úspěchů rovněž, budete sršet novými nápady a není vyloučeno, že se naplno oddáte nové lásce. Jděte si za svým a nebudete litovat. I vaše filipojakubská noc bude stejně jako u vodnářů naplněná a mystická.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*