Menu
WomanOnly
Horoskopy

Měsíční horoskop na květen 2019

Květen je považován za nejkrásnější měsíc roku. Je měsícem lásky. Všechno kvete a alergici se mohou zbláznit. Pokud jste oteklí jako měsíc v úplňku, zkuste se zaměřit na zdravou výživu a pročistit si organismus, aby se váš imunitní systém lépe popral s poletujícím pylem kvetoucích stromů. A nezapomeňte se hned 1. května políbit pod rozkvetlou třešní!

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani, ačkoli se můžete přechodně cítit vzrušení z nových začátků, plní energie, optimismu a elánu, dlouhodobě vás možná stále trápí nevyřešené záležitosti a velká tíha spojená s určitým stresem, tlakem nebo zdravotními problémy. Měli byste si najít čas na odpočinek a na duševní hygienu. Určitě bude nutné něco ve vašem životě přehodnotit a změnit. V profesní oblasti nebo podnikání by se vám mělo velmi dařit, momentálně se ale zřejmě cítíte pod velkým tlakem. Je nutné zpomalit…

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci, váš workholismus je až udivující. Vaše snaha a píle sklízí své úspěchy. Užijte si krásné narozeninové dny ve štěstí a v radosti. Mělo by se vám dařit ve všem, na co sáhnete. Budete se cítit silní, odolní, šťastní. Zodpovědnost a spolehlivost, snaha pomáhat druhým a něco budovat vždy najdou svůj smysl a patřičné ocenění.

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Blíženci, vydržte. Napětí brzy pomine. Zkuste zapojit naplno své mozkové závity a soustředit se jenom na to podstatné. Nechovejte se nerozumně a impulzivně, někdy je dobré dvakrát měřit a jednou řešit. Užívejte si zamilované a hezké chvíle se svým protějškem. A nezapomeňte pořádně oslavit narozeniny!

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci, dlouhodobě zažíváte spíše těžké časy. Hodně práce, starostí, stresu a zodpovědnosti, málo radosti. Květen vás prozáří už mnohem příjemnější energií, která vám rozproudí krev v žilách. Budete se více radovat ze života. I přestože vás mohou čekat náročné dny plné řešení nutných záležitostí, najděte si čas na malé radosti a především na rodinu.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Lvi, váš květen může být pozitivní a hravý. Zaměřte se na to podstatné a mějte pod kontrolou vaše sklony k lenošení a k užívání si zábavy. Pokud jste zamilovaní, prožijete spoustu vášně. Vaše domácnost i zahrádka budou potřebovat řádnou údržbu, tak se s vervou pusťte do práce, budování a zkrášlování. Od druhé poloviny měsíce se může dostavit lehká nespokojenost a chmury, ale nebojte se, zase to přejde.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Panny, poslední dobou se vám daří v pracovních záležitostech a podnikání. Měli byste ale už konečně zvolnit a trochu si odpočinout. Tlak, stres a přemíra protichůdných vlivů vás nenechávají v klidu. Můžete se cítit podrážděně, vztekle a pokud si nedáte pozor na důsledné odbourávání stresu, mohli byste snadno onemocnět. Pohlídejte si hlavně dýchací cesty, trávení a různé alergie. Teď na jaře je vhodné období k očistě střev, ale zase to nepřehánějte. Druhá polovina měsíce bude vcelku radostná a pohodová.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy, užívejte si společenských událostí a přátelských setkání dle libosti. Je načase nějak kompenzovat pracovní či rodinný tlak. Autorit a nadřízených budete mít plné zuby, možná i doslova. Zaměřte se na drobné radosti života a tvůrčí práci.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, váš květen bude vcelku pohodovým a příjemným měsícem. Pokud máte alespoň trochu rádi společnost, do určité míry vás uspokojí rodinná setkání a hudební večírky. Nezapomínejte však na důkladný duševní odpočinek a svého samotáře ve svém nitru zase tolik nedrážděte. Zajděte si do přírody a důkladně se odreagujte, třeba sportem nebo tvůrčí činností. Nesmí být na vás vyvíjený tlak. Pokud něco takového pocítíte, řešte svou situaci konstruktivně…

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, vaše mentální energie bude stoupat. Zkuste své přetlaky kompenzovat duševní prací nebo uměleckou tvorbou. Po fyzické stránce se můžete cítit jako v kleštích. Na vině mohou být dlouhotrvající zdravotní problémy nebo deprese. Květen ale může přinést i spoustu nové pozitivní energie a radosti. Možná vás něco překvapí…

Kozoroh (22.12. – 20. 1.)

Kozorozi, nebojte se. Blýská se na lepší časy. Váš květen bude plodný a radostný. Po dlouhodobém presu to bude vítanou změnou. Zaměřte pozornost na drobné radosti, přírodu, sport, přátele a umění. Odpočiňte si. Vaše zdraví se také vylepší. V práci a podnikání by se mělo nadále dařit. Zkuste se od všeho alespoň na chvíli osvobodit.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Vodnáři, doposud se vám skvěle dařilo a bude i nadále, ale chmury vám mohou přinést finanční starosti. Od druhé poloviny měsíce můžete pociťovat lehkou nespokojenost a důsledek vašeho dosavadního nezřízeného života. Chce to trochu ubrat na síle a zaměřit pozornost k jiným, praktičtějším záležitostem.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ryby, možná je načase konečně vyřešit zásadní dilema. Rozhoupejte se a rozhodněte se správně. Dlouhodobě to nemáte jednoduché, pomalu ztrácíte kontakt s realitou a trpíte enviromentální depresí. Život v iluzích asi není to pravé, zkuste se zaměřit na praktičtější stránky života, meditujte a zbavte se vnitřního vzteku. Jsou věci, které nevyřešíte, ale proč se nepokusit o to, najít si smysl života v něčem jiném.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Měsíční horoskop na květen 2019