Menu
WomanOnly
Horoskopy

Měsíční horoskop na listopad 2019 pro všechna znamení

Taťána Kročková

Taťána Kročková

31. 10. 2019

I když už nás začátek října zásobil prvními mrazíky, vydrželo velmi krásné a teplé počasí. Proto se naopak v listopadu můžeme těšit na parádní ochlazení a mrazivé Dušičky. Pranostiky tvrdí, že jaké bude počasí v listopadu, takové bude i v příštím březnu. A co nám přinesou hvězdy?

Beran (21.3. – 20. 4.)

Berani, vaše energie bude oslabená a možná vás budou trápit i zdravotní problémy. Zdá se to být příliš dlouhá doba vydržet až do jara, ale nebojte se, už koncem listopadu pookřejete. Zkuste co nejvíce odpočívat, a pokud je to možné, věnujte se sportu. Ten pomáhá na všechny neduhy.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci, ještě stále vás neopouští elán a vůle, se kterou budujete svoje zázemí, podnikáte nebo studujete. Přesto se vaše pověstná lenost už brzy přihlásí ke slovu. Chladné počasí ve vás probudí touhu stát se alespoň na chvíli hibernujícím medvědem. Dopřejte si to a odpočiňte si. Některé záležitosti zkrátka neurychlíte a někdy je lepší počkat na správné načasování.

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Blíženci, budete mít spoustu energie a nových nápadů. Mělo by se dařit v práci, studiu, podnikání i lásce. Užívejte si každého dne, nevynechte ani kulturu či společenské události. Pokud vás čeká nějaké zásadní rozhodnutí nebo rozběhnutí nového projektu, nastal ideální čas. Ke konci měsíce se situace uklidní a budete poněkud línější a unavenější.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci, zřejmě se budete cítit poněkud podráždění. Možná na vás začíná útočit podzimní deprese. Snažte se vytvořit si doma útulný prostor a odpočívejte v kruhu své rodiny. Třeba si sežeňte dobrý román a čtěte si u krbu nebo se věnujte sexu. To je lék na všechny problémy. Opatrujte si ledviny a dávejte pozor, ať si je neprochladíte. Ve vztazích by se mělo dařit a nezadaným rakům se může rýsovat nový vztah. Konec listopadu už bude mnohem optimističtější.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Lvi, užívejte si kulturu a společenské události. Mělo by se vám dařit v práci a podnikání. Pokud jste poslední dobou neměli na růžích ustláno, ještě chvíli vydržte. Možná budete mrzutí a podráždění, hlavně koncem měsíce. Každá trampota má svou mez, a jistě i vám se brzy zablýská na lepší časy. Nebraňte se změnám, pořád je tu šance, že vám přinesou do života něco cenného.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Panny, nepolevujte se svém úsilí. Jako správní workoholici sice moc neumíte odpočívat, ale nyní nastává čas, kdy byste si mohli kromě precizní práce užít i trochu zábavy. Oddejte se nevázanému sexu, zajděte si zatancovat nebo si vyběhněte do sychravé podzimní přírody. Nezapomínejte na sport a péči o své zdraví, ale vám tohle asi není potřeba připomínat. I vás může potkat nová láska nebo třeba sladké naplnění lásky v podobě dlouho očekávaného těhotenství. Druhá polovina měsíce bude únavnější a krizovější.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy, po důkladných a velkolepých oslavách narozenin se přirozeně zklidníte a budete trochu bilancovat. Možná se cítíte trochu osaměle nebo pod tlakem. Třeba budete i nuceni udělat nějaká rozhodnutí, ale přesto váš listopad může být pohodovým měsícem. Klidně se může objevit i nová láska. Chce to jen nespěchat a otevřít se tomu v tu správnou chvíli…

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, čekají vás oslavy narozenin a vcelku příjemné období plné nových začátků, úspěchů v práci, štěstí a radosti v lásce či rodinných záležitostech. Náležitě si to užijte a připravte se na vstup do další životní etapy. Pokud máte v plánu nějaká rozhodnutí, zahájení nových projektů nebo uzavření manželství či početí dítěte, neváhejte. Právě nynější čas je pro vás jako stvořený.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, váš listopad bude naprosto šťastný a pohodový měsíc. Zdá se, že jste se konečně dočkali své příležitosti a zúročili veškeré své snahy. Nyní máte možnost vybrat si to, co si zasloužíte a užít si to naplno, ať už se to týká povýšení v práci nebo nové lásky. Ti z vás, kteří mají narozeniny už koncem listopadu, je nezapomeňte pořádně oslavit!

Kozoroh (22.12. – 20. 1.)

Kozorozi, zpočátku ještě budou přetrvávat staré bolístky a útočit pozůstatky stresu, ale zakrátko se vše přehoupne a bude se vám dařit výrazně lépe. Rozhodně byste si měli najít čas na pořádný relax a zábavu, opravdu si to zasloužíte! Konečně byste si měli trochu odpočinout, zajet si někam na výlet, užít si wellness, radovánky ve dvou nebo nějakou pořádnou kulturu!

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Vodnáři, první polovina měsíce bude nemastná, neslaná, pro někoho dokonce pořádný opruz, jak se říká. Od druhé poloviny listopadu se budete cítit lépe. Veškerá rozhodnutí ještě odložte a buďte trpěliví, váš čas teprve přijde. Vůbec nevadí, že se nic neděje, nebo že nejste zrovna spokojení ve vztahu či v zaměstnání. I když toužíte po změně, prozatím nenastal ten správný čas k tomu, ji realizovat…

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ryby, mlhy, déšť a chlad jsou nejlepší vodou pro váš mlýn. Listopadové plískanice vám nevadí. Zalezete doma s knížkou nebo si třeba můžete krásně meditovat či snít. I když všechno není úplně ideální, dokážete se nad to povznést a užít si báječný listopad. Strávíte příjemné chvíle s partnerem či rodinou a pomalu, aby jste se začali připravovat na Vánoce, co říkáte?

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Měsíční horoskop na listopad 2019 pro všechna znamení