Menu
WomanOnly
Horoskopy

Měsíční horoskop na prosinec 2019 pro všechna znamení

Taťána Kročková

Taťána Kročková

29. 11. 2019

Prosinec milují hlavně děti, které se těší na Vánoce. I když pro nás dospělé tento měsíc představuje poněkud stoupající hladinu stresu, můžeme si jej krásně užít v rodinném kruhu a atmosféře lásky, soudržnosti a pohody. Každý se těší na první sněhové vločky, které zkrátka k vánočnímu času patří. A rozhodně se sněhu nebojte – pokud bude v prosinci sníh a mráz, předpovídá to hojnost a dobrou úrodu. A co říkají hvězdy?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani, váš prosinec nebude úplně dle vašich představ, ale i přesto si jistě přijdete na své a dokážete si jej užít naplno. Drobně kolísat mohou dlouhodobé plány a cíle, partnerský vztah nebo zdraví. Opatrujte se a zbytečně neriskujte. Na Silvestra to nepřehánějte, poklidný večer s rodinou vám rozhodně neuškodí.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci, nebojte se změn. Vaše energie bude v průběhu prosince narůstat. Užijte si vánoční svátky s rodinou, věnujte se zábavě a partnerskému vztahu, ale i práci a novým projektům. Čeká vás úspěch! Nezapomínejte však na zasloužený odpočinek! Právě svátky klidu a příchod nového roku byste měli přivítat v pohodě a harmonii, přestože se budete cítit značně vyčerpaní a nespokojení. Novou energii můžete načerpat v přírodě nebo tancem, láskou a uměním. Opatrujte si zdraví, máme každý jen jedno.

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Blíženci, pokud by se o vás chtěl pokoušet splín, od druhé poloviny měsíce vaše energetická křivka stoupne. Možná už teď máte v rukávu novoroční předsevzetí, která tentokrát hodláte přísně dodržet, přestože zrovna nepatříte k těm, kteří by všechno striktně dotahovali do konce. V průběhu vánočních a silvestrovských oslav si nejspíše užijete spoustu zábavy s přáteli, to byste asi nebyli ani vy, pokud by tomu mělo být jinak.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci, pro vás je vánoční čas jako dělaný. Milujete kuchtění, setkávání se s rodinou, starost o druhé i nakupování dárků. Po celý prosinec budete mít vždy dostatek energie, a navíc se vám budou pěkně zapalovat lýtka. Nebraňte se tomu navázat novou známost, vaše ledové srdce, které v minulosti někdo zranil, roztaje jako mávnutím kouzelného proutku.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Lvi, obrňte se trpělivostí. Váš prosinec bude pro vás nejvíce nervózním měsícem v roce. Možná vás dokonce napadne zcela bojkotovat Vánoce. Ale to byste vážně dělat neměli! Obzvláště, pokud máte rodinu. Vykašlete se na svou hrdost a vztek, raději se vždy snažte dělat něco pro druhé podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Zkuste častěji chodit do přírody a relaxovat, určitě se vám brzy uleví.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Panny, směle se pusťte do předvánočního úklidu! Dařit by se mělo na všech frontách, ale nezapomeňte trochu odpočívat. Pomalu vás budou považovat za větší workholiky, než jsou kozorozi! Chvílemi určitě málem ztratíte hlavu a zapochybujete, zda všechno opravdu děláte tak, jak byste mohli a měli. Energie budete mít dost, ale je třeba mít taky pocit, že všechno to, co děláte, má nějaký smysl. Zkuste si najít i čas na zábavu a na lásku. S takovou si nikdy nikoho nenajdete, anebo vás drahá polovička toužící po větší zábavě, opustí.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy, konečně byste měli vyřešit nevyjasněné problémy z minulosti a zbavit se nežádoucích myšlenek. Možná se cítíte dlouhodobě přetížené a nespokojené, ale bez vašeho vlastního přičinění se těžko něco změní. Využijte prosinec k setkávání s přáteli, vsaďte na humor a zábavu, ale nezapomínejte na zodpovědnost a smysl pro povinnost. S koncem tohoto roku pookřejete a budete se těšit na nové začátky, nebo třeba také na novou lásku.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, vy se opravdu nezastavíte. Celý prosinec budete v jednom kole. Vaše energie a odhodlání budou naštěstí dost pevné k realizaci čehokoliv si jen zamanete. Ke konci prosince budete bilancovat, ale možná vás i přepadne lehká melancholie, nervozita a nespokojenost. Nebojte se budoucnosti, naopak se snažte, aby byla co nejkrásnější.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, vy si v prosinci kromě Vánoc a Silvestra i hezky oslavíte své narozeniny. A určitě se už těšíte na začátek nového životního období, které vám může přinést něco pozitivního, viďte? Snažte se o to být sami sebou, odhodlaně postupujte kupředu a ujasněte si, co doopravdy chcete, a po čem toužíte.

Kozoroh (22.12. – 20. 1.)

Kozorozi, pro vás bude prosinec další stresující přítěží, ale bude jen na vás, zda to dopustíte, anebo dokážete vypnout, všechno hodit za hlavu a odjet třeba na hory s přáteli. Bylo by už načase. Po celý měsíc budete mít dobrou náladu a možná vás i překvapí nová láska.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Vodnáři, pravděpodobně budete poněkud v napětí. I když se asi všechno nebude dařit zrovna tak, jak byste si představovali, zkuste vydržet, na konci prosince se vám značně uleví. Užijte si báječné oslavy konce starého roku a těšte se na všechno nové, co vás čeká.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ryby, všechno úplně zrovna nebude zalité sluncem, ale budete mít dost naděje i vyhlídek na vizi lepší budoucnosti. Vaše hluboké myšlenky a tvůrčí inspiraci určitě využijte v umělecké tvorbě, choďte hodně do přírody, ale také mezi lidi. Určitě se nezavírejte doma. Vánoce i Silvestra oslavte se vší parádou. Koncem měsíce, a s příslibem do nového roku, by se vám měla rýsovat lepší finanční situace.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Měsíční horoskop na prosinec 2019 pro všechna znamení