Menu
WomanOnly
Horoskopy

Měsíční horoskop na prosinec 2020 pro všechna znamení zvěrokruhu

Taťána Kročková

Taťána Kročková

30. 11. 2020

Prosinec si spousta z nás spojuje s časem adventu a Vánoc. Z kuchyně voní vanilkové rohlíčky a skořice s badyánem, děti už jsou natěšené na vánoční dárky pod stromečkem a dospělí neví kudy kam. Jaké asi budou letošní Vánoce a co říkají hvězdy? Bude sníh? Zamilujeme se? Prožijeme šťastně a ve zdraví svátky s rodinou? Bude se nám dařit po pracovní stránce? A co si budeme přát do nového roku a jaká si tentokrát dáme předsevzetí? Horoskop pro všechna znamení na poslední měsíc v roku 2020 napoví, co nás čeká.

Beran (21.3. – 20. 4.)

Berani, prosinec vás nabije novou energií. Vaše temperamentní povaha znovu ožije a začnete s vervou podnikat kde co. Připravte své rodině krásné vánoční svátky, vložte svou energii do tvorby rodinného zázemí, do práce a do nových projektů. Mělo by se vám dařit. Také vztahy nezůstanou pozadu. Pozor na přílišnou vášeň, nereálná očekávání a zbytečné konflikty ve vztahu. Vánoce jsou přece svátky klidu. Nežárlete a nebuďte nároční, nestavějte si vzdušné zámky. Nezadaní berani se mohou zamilovat nebo potkat novou lásku.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci, možná se cítíte trochu upozadění a budete se snažit na sebe upoutávat pozornost tak, jak jste byli zvyklí. Po pracovní a praktické stránce se vám bude dařit, ale možná trochu začnou pokulhávat vaše ambice. Jakoby se vám cíle a naplnění vašich představ začaly pomalu rozplývat v nedosažitelném mlžném oparu. Každopádně si odpočiňte, naberte přes svátky sílu a buďte tvůrčí. Změny přijdou a budete muset ukočírovat rozdmýchané vášně a sladit své představy s realitou.

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Blíženci, před vámi se začíná čím dál tím jasněji vytvářet obrys vašeho cíle a toho, co vlastně doopravdy od života chcete. Udržte si to a jděte si za svým. Přes svátky nechte odpočinout hlavu, a pak hurá do studia nebo do práce. Pokud vás momentálně nic netěší a vidíte před sebou jen samé povinnosti, vyčkejte na lepší časy. Po vztahové stránce to bude fajn a mohlo by dojít ke zpečetění vztahu nebo k nějakému důležitému rozhodnutí, které se bude týkat vaší budoucnosti.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci, vy zimu moc nemusíte a raději budete doma v teple za pecí. A to přímo nahrává tomu, abyste si v teple rodinného krbu užili krásné Vánoce s rodinou a byli rádi, že máte jeden druhého. Možná budete více citlivější než kdy jindy. Nezadaní mají šanci se seznámit nebo si užívat příjemnou romantiku a intimitu začínajícího vztahu. O svátcích se nepřejídejte, mohl by vás bolet žaludek a měli byste pak mnohem blíže k novoročnímu předsevzetí typu “zhubnu a začnu sportovat”.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Lvi, čeká vás velmi příjemné a aktivní období. Bude se vám dařit po všech stránkách. Jestliže jste se doposud nezastavili, alespoň o Vánocích byste měli. Vaše tělo i nervy už si docela dlouho říkají o trochu odpočinku a pozornosti. Pocit nespokojenosti a nenaplněných očekávání se brzy rozplyne jako dým a budete se cítit spokojení a šťastní. Užijte si svátky s rodinou a pořádně oslavte Silvestra s přáteli. Chce to klid a nohy v teple, a to doslova.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Panny, váš prosinec by mohl být poněkud rozháraný a plný napětí. Především se uklidněte a napočítejte do pěti, možná i do desíti. Asi vše nejde úplně podle plánu a máte tendence být jen klubko emocí, vy racionální a praktické panny! Není třeba se hroutit, běžte si zaběhat, domluvte si online schůzku se svým psychoterapeutem a pomalu se dejte do předvánočního úklidu. Všechno stihnete a jakmile tomu všemu začne vládnout znamení kozoroha, budete zase ve svém živlu. Nenabírejte však na sebe tolik povinností a věnujte se i duševní hygieně, to je cenná rada. Silvestr už bude jakž takž v poklidu.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy, vy máte v prosinci zaděláno na nový vztah nebo na solidní romantiku. Budete se cítit šťastně a spokojeně. Pozor však na platonické vztahy a na představy, které nemají s realitou nic společného. Tvrdá realita totiž může docela semlít vaši křehkost, a to v podstatě v jakémkoliv směru. Opatrujte si zdraví a zbytečně neriskujte, teple se oblékejte. Zrozenci první dekády vah mohou na konci měsíce prožít něco velmi zajímavého ve svém životě a předznamenat tak svou budoucnost. Novoroční předsevzetí u vás může sehrát zásadní roli!

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, vy si užijte prosinec se vší štíří parádou. Planeta Venuše bude ještě chvíli brouzdat vaším znamením, než zakotví ve vedlejším střelci. V měsíci prosinci by se vám mělo vcelku dobře dařit, můžete si přes svátky odpočinout a začít pomalu spřádat další tvůrčí a pracovní plány na příští rok. Odpočinek totiž zrovna moc neznáte a pořád vás to nutí něco dělat. Proč ne, kdo pracuje a hraje si, rozhodně nezlobí a nemá čas na hlouposti. Zrozenci první dekády by se měli držet trochu zpátky a zbytečně se nerozčilovat, mohou přijít změny, které vám třeba lehce hnou žlučí. Pokud vám koronavirová omezení znemožnila oslavu narozenin, nezapomeňte na ni. Zasloužíte si oslavu jak se patří, a třeba ji můžete spojit s oslavou Vánoc.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, měsíc prosinec bude pro vás poklidný, harmonický a šťastný. Užijte si jak narozeninové oslavy, tak krásné vánoční svátky a Silvestra. Budete se cítit plní energie a všechno by se mělo dařit. Nebraňte se změnám. Možná je čas podniknout některé kroky ve vašich životech, dát věci do pořádku, k něčemu se odhodlat, učinit některá zásadní životní rozhodnutí a začít novou životní etapu.

Kozoroh (22.12. – 20. 1.)

Kozorozi, v prosinci se budete cítit skvěle. Jakoby z vás spadlo napětí a pocit omezení či přílišných povinností. Nastane jakési uvolnění, odlehčení, budete se moci svobodně nadechnout, hlavně na konci měsíce. Jakoby ten nový rok měl být svobodnější. Přes svátky si odpočiňte, oslavte narozeniny a dobře si rozmyslete, jak dále naložíte se svým životem. Budete se cítit jako ryba ve vodě, zkrátka doma. Dejte prostor i svým emocím a postavte se svému strachu.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Vodnáři, konec prosince pro vás bude zásadní. Do vašeho znamení totiž vstupují ruku v ruce dvě planety – Jupiter a Saturn, a to kolem 20. prosince. Co vám to přinese, uvidíte sami, výrazněji změnu pocítí, a již nějakou dobu pociťují, zrozenci první dekády znamení vodnáře. Mohou to být velké a pozitivní změny, ale nebude to jednoduché. Jak se říká, každý porod bolí. Každopádně ostatní aspekty jsou pro vás přívětivé a záleží jen na vás, jak se svým životem naložíte.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ryby, určitě se už těšíte na Štědrý den a na dárky pod stromečkem, viďte? Měsíc prosinec bude pro vás celkem příjemný. Nebude vám chybět spousta tvůrčí energie a chuť k práci. Co můžete udělat dnes, neodkládejte na zítřek. A pokud jste potřební, a dělá vám to dobře, snažte se na sto procent. Nespokojenost odhoďte stranou, v zájmu jsou vyšší cíle. O svátcích si ale odpočiňte, myslete také na sebe. Zajděte si do přírody, poslechněte si hudbu, kterou máte rádi, dejte si něco dobrého a relaxujte.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Měsíční horoskop na prosinec 2020 pro všechna znamení zvěrokruhu