Menu
WomanOnly
Horoskopy

Měsíční horoskop na září pro všechna znamení

Konec léta v nás obvykle vyvolává depresi, ale někdo se třeba těší na pozdní dovolenou u moře, krásy babího léta nebo nástup do nového zaměstnání či ponoření se do studia. Prvňáčci a jejich rodiče bývají lehce vystresovaní, ale i přesto si mohou užít spoustu legrace. I začátek podzimu může být pro mnohé z nás naplněným a šťastným obdobím. A co na to říkají hvězdy?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani, vaše září předznamenává spíše klidové období, ve kterém byste si měli odpočinout a popřemýšlet, co vás čeká dál. Kterým směrem se bude ubírat váš život? Jestliže jste ještě nestihli dovolenou, vyrazte někam na poslední chvíli s rodinou, na nic nemyslete a užijte si trochu klidu. Stresu bylo za poslední dobu více než dost. Pokud s některými věcmi nejde pohnout a stojí stále na místě, vězte, že i tohle má svůj význam. Učte se trpělivosti, nemůžete mít všechno hned.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci, budete ve svém živlu. Vy moc odpočívat neumíte a už zase se objevila spousta nových a velice lákavých příležitostí k tomu, abyste se naplno a s vervou pustili do práce. A to způsobem, který je vám vlastní – neúnavně a cílevědomě. Vaše září bude šťastné, radostné, úspěšné a plné energie, kterou dokážete využít konstruktivním způsobem. Směle se pusťte do podnikání, práce všeho druhu nebo třeba i do nového vztahu.

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Blíženci, vaše září bude nemastné a neslané. Možná i trochu stresující. Čekají vás nějaké změny a zřejmě se budete cítit nejistí a rozvrkočení. Od druhé poloviny měsíce a především na jeho konci se ale všechno usadí a stabilizuje. Budete se mít lépe. Využijte tedy pozitivní energii, která k vám bude proudit, ke všemu, co považujete za důležité. Věnujte ji práci, studiu, zábavě s přáteli, anebo milostnému vztahu.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci, vám už začnou rodinné starosti a poletování kolem dětí, ale nenakládejte si toho více, než unesete, jak je vašim zvykem. První polovina září bude úplně skvělá, ještě stále budete mít pocit, jako by léto neskončilo. Využijte čas k novým projektům nebo si užijte dovolenou na poslední chvíli, druhou půlku a konec měsíce raději více odpočívejte a zbytečně se nerozčilujte. Mohou se objevit přechodné starosti a nepohoda, vše se ale brzy v dobré obrátí. I když jste dlouhodoběji pod větším tlakem, vše se dá zvládnout s přehledem, hlavní je mít oporu v partnerovi a mít dobré rodinné zázemí.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Lvi, čeká vás vcelku příjemné období plné zábavy, lásky, radosti, ale i práce a úspěchů. Nebojte se, všechno se v dobré obrátí. Hlavně v druhé polovině měsíce se budete cítit opravdu dobře. Mělo by se vám dařit v podnikání, tvůrčí činnosti a možná vás čeká i nějaká láska. Pokud máte naplánovanou svatbu, září bývá příhodným a velmi šťastným měsícem k tak závažnému kroku jako je vstup do manželství!

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Panny, váš měsíc září bude poněkud náročnější, zato můžete očekávat spoustu zásadních životních událostí, například oslavíte i své narozeniny. Zkuste se povznést nad tíhu každodenního života a silné pocity zodpovědnosti. Kromě práce a povinností přece existuje také zábava, zkuste se tedy trochu uvolnit a užít si poslední zbytky léta jaksepatří. Co takhle stihnout ještě nějaký výlet nebo dovolenou? Čekají vás nějaké změny a ne vždy se všechno zadaří tak, jak by si člověk představoval, ale máte v sobě dost síly na to, to zvládnout.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy, u vás je to dlouhodobě jako na houpačce. Na jedné straně je pro vás vždy nachystána spousta podnětů, společenské zábavy, setkávání, dobrodružství, cestování nebo lásky jako trám, na druhou stranu jste dlouhodobě pod tlakem a zřejmě jste museli něco pořádně překousnout. Je to zkouška vaší vůle, trpělivosti a odolnosti. Kromě toho, že v září oslavíte své narozeniny, od druhé poloviny měsíce se můžete připravit na silné zážitky a okamžiky. Některé budou šťastné, jiné zase trochu náročné.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, vy se opět budete mít fajn. Po letním prázdninovém dobrodružství můžete sbírat své síly k údernému podnikání a pracovním záležitostem. Mělo by se vám dařit ve všem, na co sáhnete. Užijte si pozdní dovolenou a krásné okamžiky s přáteli nebo se svou láskou. Je čas se trochu ukotvit, převzít zodpovědnost a prakticky jednat. Buďte trpěliví, skromní a nestěžujte si, že nemáte víc. Vaše ctižádost a potřeba úspěchu by mohla trochu vystrkovat růžky.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, během měsíce září zřejmě nebudete mít zrovna na růžích ustláno. Po letních radovánkách a příjemném setkávání s lidmi se s přicházejícím podzimem asi trochu stáhnete do své poustevnické chýše a budete se plně soustředit na práci a povinnosti. Pozor na to, aby vás ta tíha nezavalila a věnujte zvýšenou péči svému zdraví, vaše chronické potíže by se mohly přechodně zhoršit. Asi už jste si zvykli na to, že nemáte hned všechno,na co jen pomyslíte, ale proč o to přestat usilovat? Druhá polovina měsíce bude velmi příjemná a vrátí se vám krev do žil.

Kozoroh (22.12. – 20. 1.)

Kozorozi, vaše aktivita a energie bude v září narůstat. S plným nasazením se můžete vrhnout do práce a studia. Bude se vám dařit v podnikání a jakýchkoli jiných praktických záležitostech. Můžete se také pustit do sportu nebo třeba i do hubnutí. Možná si uvědomíte, že zdraví máte jenom jedno a začnete se mu více věnovat. Od druhé půlky měsíce se zřejmě budete cítit lehce nešťastní, přetížení nebo neuspokojení, ale stačí jen více odpočívat a dát si do pořádku nevyřešené záležitosti s lidmi kolem sebe.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Vodnáři, vaše září bude poklidné a ještě stále ve vás budou doznívat krásné okamžiky léta. Od druhé poloviny měsíce můžete zažívat radostné a aktivní období plné společenské zábavy, setkávání s přáteli nebo nových pracovních příležitostí. Užijte si náležitě babí léto se vší parádou, stále můžete chodit do přírody a kochat se krásami naší země. Pokud uvažujete o změně zaměstnání nebo stěhování, právě počátek podzimu je pro vás tím pravým obdobím k uskutečnění těchto změn.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ryby, počátek podzimu vás uvrhne do lehké nostalgie, ale ještě stále vás bude lákat bosá chůze a brouzdání se v potocích. Počínající vlhké a chladné počasí vám rozhodně přijde vhod, můžete je využít k práci na zahrádce, k tůrám nebo osvěžujícím výletům po hradech a zámcích, ještě než skončí sezóna. Druhá polovina měsíce pro vás bude poněkud aktivnější a budete se cítit lépe. Je načase naplánovat si nějaké smysluplné cíle a pokusit se zaměřit na praktické záležitosti, případně vyřešit dlouho nevyřešené problémy.

Ohodnoťte tento článek:
2,9
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Měsíční horoskop na září pro všechna znamení