Menu
WomanOnly
Horoskopy

Měsíční horoskop pro všechna znamení na březen 2019

Lákají vás toulky přírodou? Je na čase vyrazit do probouzejícího se jara! Březen nám přinese hodně sluncem zalitých dnů, které nás zahřejí na duši. Pomalu bude třeba začít něco dělat na zahrádce a chystat se na Velikonoce. Berani, užijte si narozeniny!

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani, váš březen bude pohodový. Spolu s prvními slunečními paprsky a sněženkami deroucími se z namrzlého povrchu vaše duše pookřeje. Vaše energie se ustálí, začnete podnikat více akcí a budete se cítit spokojeně. Probouzející se jaro ve váš zažehne jiskru vášně, a pokud jste nezadaní, rozhodnete s tím něco udělat. Díky narozeninám jste zase o rok starší a zkušenější. Váš věk je však jenom číslo a třeba vám další období přinese spoustu nových zážitků a naplněných dnů.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci, vás to jaro ale sebere! Nebude s vámi k vydržení! Vaše energie naroste do závratných výšin a začnou se vám pěkně probouzet hormony. Dávejte si pozor na zbytečné konflikty, vášnivé debaty, netrpělivost a zbrklost. Užijte si sex, je to asi nevyhnutelné. Můžete navázat nový vztah, oplodnit partnerku a podobně. Po narozeninách do vašeho života vstoupí změny. Opatrujte si krk a šíji. Koncem měsíce se budete cítit více v klidu a ve větší harmonii.

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Blíženci, zkuste se více orientovat na praktické činnosti a neuchylujte se do svého vnitřního světa. Možná i vás jaro vyžene ven, užijte si tedy krásného počasí a vypněte hlavu, rozhodně to potřebujete jako sůl. Možná se cítíte přetížení a vyhořelí, zacvičte si jógu, zklidněte se a meditujte. Pomůže vám soustředění na jasné a konkrétní cíle. A nespěchejte, všechno má svůj čas.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci, čekají vás pohodové jarní dny. Budete rozněžnělí, pečující a dychtiví se znovu zamilovat, zachránit někomu život, vyřešit si své osobní problémy, napsat knihu nebo začít meditovat. Nechte vše plynout tak, jak má a věnujte se všemu, čemu je potřeba. Umění a tvůrčí činnost vám pomohou v určité osobní realizaci. Možná zatoužíte po dítěti nebo se vaše intuice zesílí na maximum. Jaro vás k sobě bude volat všemi možnými způsoby.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Lvi, váš březen může být poněkud napjatý. I když by se v práci mohlo dlouhodobě dařit, vaše nervy budou lehce pocuchané. Chce to klid a nohy v teple, vždyť je teprve březen. Zkuste se odreagovat sportem v přírodě nebo cvičením jógy. Zbytečně se nerozčilujte a nestůjte si tvrdohlavě za svým. Možná máte pocit, že musíte mít vždy poslední slovo, ale co kdyby ho měl pro jednou někdo jiný? Využijte energii k realizaci dlouhodobějších cílů a hodně odpočívejte.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Panny, dlouhodobě se vám daří ve vaší profesi i realizaci vašich plánů a cílů. Možná ale nemáte žádný čas samy na sebe, na zábavu, rozptýlení a dobrodružství. Co takhle vylézt ze své ulity, probudit se ze zimního spánku a pokusit se pořádně odreagovat? Opřete se pořádně do sportu, tance, budování kariéry nebo realizace nových nápadů. Nezadané může potkat nová láska. I s vámi může jaro dělat hotové divy!

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy, budete sluníčkově naladěni! Nezadaní zatouží po lásce či novém vztahu a projeví se jejich potřeba setkávat se s lidmi a nebýt sami. Určitě si vyjděte někam do společnosti nebo za kulturou, věnujte se tvůrčí činnosti, umění, tanci nebo sportu. Až do konce března vám bude opravdu fajn.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, trochu vám zaskřípou vztahy. Možná vygraduje dlouhodobá nespokojenost nebo zatoužíte po změně. Zřejmě pocítíte jisté pnutí a volání přírody, ale zda prožijete skutečnou rozkoš a vášeň záleží jen na vás. Pozor na to, abyste si právě takovou chvilkovou rozkoší nezničili dlouhodobě funkční partnerský vztah. Byla by to vážně škoda. Zapracujte na sebeovládání a meditujte nebo tvořte. Náladu vám spraví sluneční paprsky.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, pro vás je rozhodně nutný relax v přírodě. Pro samou práci a povinnosti jste tak nějak zapomněli na sebe, že? Možná vás budou dráždit všichni sluníčkově naladění lidé a první milenci v parku, ale budete muset sami čelit tomu, že i na vás to jaksi přijde. Pokud jste nezadaní, přestaňte bručet nebo házet v kolektivu sarkastické vtipy s nádechem černého humoru, a raději něco se sebou udělejte. Drogy a alkohol nechte na pokoji, jsou i jiné způsoby, jak si užít zábavu. Vyběhněte do přírody a za sportem. Na horách se dají potkat skvělí lidé…

Kozoroh (22.12. – 20. 1.)

Kozorohy čeká takové lepší období, po náročných týdnech je to rozhodně skvělá zpráva! Jaro ve vás zažehne jiskru. Budete toužit po tom změnit vše k lepšímu, otevřete se novým láskám i příležitostem, začnete si taky trochu užívat a věnovat se sami sobě. Věnujte se sportu, nyní je ideální příležitost! V budování kariéry, realizaci dlouhodobých cílů i práci na zahrádce se vám bude skvěle dařit. Nezapomínejte na péči o svou duši, i vaše pragmatičtější založení někdy může volat po opravdovém duševním zážitku. Zkuste dobrý film, knihu, hudbu nebo realizaci prostřednictvím umění.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Vodnáři, poslední dobou se vám docela daří a bude tomu tak i nadále. Možná jen přechodně můžete pociťovat jisté napětí a přetížení. Opatrujte si zdraví a častěji odpočívejte. Možná budete řešit partnerské vztahy nebo čelit nějakým jarním přetlakům, ale opatrně – meze ještě nejsou suché! Mohli byste se nachladit…

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ryby, i přes lehkou dlouhodobou nepřízeň u vás budou převažovat pozitivní aspekty. Užijte si krásné narozeniny v okruhu blízkých přátel a rodiny, čerpejte z prvních slunečních paprsků i probouzející se jarní přírody. Jakmile bude trochu teplo, zapracujte na zahrádce nebo se projděte bosky, pomůže vám to najít rovnováhu a posílit oporu ve chvílích, kdy vaše myšlenky odlétají někam do vesmíru. Budete mít dostatek energie a mělo by se vám dařit.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Měsíční horoskop pro všechna znamení na březen 2019