Menu
WomanOnly
Horoskopy

Měsíční horoskop na únor 2019

Únor může být dobrou prověrkou toho, zda všichni poctivě plní svá novoroční předsevzetí, anebo už to vzdali. Po náročném začátku roku se snad už konečně vše vrací do zajetých kolejí, a nejeden z nás se tajně po večerech modlí, aby přivolal jaro. Abychom si to čekání zkrátili, můžeme si doma pořádně uklidit a zbavit se všeho nepotřebného.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani, budete se cítit jako natlakovaný hrnec před výbuchem. Zkraje měsíce převládne energie, činorodost, elán a nadšení, postupně ale bude spíše narůstat zbrklost, vztek a napětí. Naštěstí už od poloviny měsíce nastane úleva, i když naplno radovat se ještě nebudete. Zkuste se zklidnit a přečkat zimní období bez rozjitřených emocí a zbytečných konfliktů. Buďte opatrní na sjezdovkách či při řízení automobilu a nedělejte zbrklá rozhodnutí.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci, zhruba do poloviny měsíce budete nemastní, neslaní. Pak se vám ale náhle rozproudí krev v žilách a budete plní energie. Využít ji můžete například k zimním sportům nebo třeba k úklidu šatníku a domácnosti. Vyhoďte vše, co nepotřebujete, a uvidíte, jak se vám neskutečně uleví. Změny jsou vždy prospěšné, nic nezůstává stejné, a je dobré to umět přijmout. Vaše trampoty a mírná podrážděnost budou ustupovat s prvními jarními paprsky. Pokud vás trápí angína nebo chronické záněty dýchacích cest, buďte v teple a dobře se oblékejte.

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Blíženci, vaše kreativita a neúnavná činorodost vás nepřejde ani v zimě. Tvořte, pracujte, malujte, hrajte si a čtěte knihy. Vychutnejte si únor beze stresu, zkuste si zabruslit nebo zalyžovat a nekoukejte na sport jenom v televizi. Jaro se blíží a s novou energií vás čeká spousta nových příležitostí.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci, váš únor nebude nejveselejší. Zbytečně se nestresujte a nevyvolávejte konflikty. I když jste přecitlivělí a těšíte se na léto, je třeba vydržet. Od půlky měsíce půjde vaše energie nahoru. Stoupne i vůle, vytrvalost a odhodlání, naopak se možná na chvilku zbavíte prokrastinace, pasivity a zimní melancholie. Zacvičte si jógu, proberte své věci a otevřete okna dokořán, zase bude líp. Hlídejte si jídelníček a opatrujte si dýchací cesty.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Lvi, váš únor by měl být pohodový. Přestože máte raději slunné a suché počasí, bude se vám dařit v práci i v lásce a energie vám bude přitékat dostatek. Užijte si lyžovačku s přáteli, pobyt v sauně či na horské chatě, báječnou zimní dovolenou v dobré společnosti. Konec měsíce může přinést chmury, napětí a nečekané situace, ale třeba už na ně budete dobře připraveni. Opatrujte si nervy a kardiovaskulární systém, zbytečně se nerozčilujte.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Panny, vy byste se asi nejraději před tou zimou někam schovaly a přečkaly toto období v knihovně nebo na kožešinách před krbem. Jste spíše pasivní, držíte se doma za pecí nebo jen opatrně vykukujete ven. Pokud jste aktivními sportovci a chodíte třeba běhat, je to fajn, ale budete to spíše dělat s nechutí. Radost, elán a příval energie ucítíte až od druhé půlky měsíce, tehdy se konečně rozhoupete k tomu, abyste dokončili to, co vám už dlouho leží ladem.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy, váš únor bude průměrný, pasivní a ne příliš radostný. I když se zřejmě nedaří všechno to, co by mělo, a váš obvyklý optimismus někde pokulhává či se spíše brodí sněhem, vydržte. Zase bude líp. Mohou se objevit i drobné zdravotní potíže a dávejte si pozor, ať si nenachladíte ledviny, meze ještě nejsou suché! Můžete mezitím vyzkoušet věnovat se svým novoročním předsevzetím…

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, váš únor bude příjemný. Můžete jej klidně celý promilovat nebo propracovat. Dařit by se mělo na všech frontách, vaše vytrvalost, elán, inspirace i charisma budou expandovat. Zpočátku si můžete připadat trochu nevyužitě, s mnoha nevyřešenými starostmi, jak se říká “nad hlavu”, ale od druhé poloviny měsíce se vše vyřeší jako mávnutím kouzelného proutku, jen ty výraznější změny asi nebude možné realizovat tak rychle. Napětí odbourejte sportem, sexem a tvůrčí činností – ta se vám bude docela dařit. Možná se ve vás něco probudí a začnete více inklinovat k duchovnímu způsobu života…

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, vás humor neopustí ani v únoru. Věnujte se zábavě a zimním sportům, od poloviny měsíce raději zpomalte a odpočívejte. Prospěje vám meditace, jóga a veselé historky. Vyhněte se alkoholu a zbytečným konfliktům, které za to opravdu nestojí.

Kozoroh (22.12. – 20. 1.)

Kozorozi, vašim zubům i páteři se uleví zhruba od druhého únorového týdne. Neriskujte ani při zimních sportech, ani při řízení. Energie budete mít dostatek, mělo by se vám dařit v lásce i v práci. Obvykle nemáte rádi změny, ale tentokrát po nich budete vyloženě prahnout. Nebraňte se novým příležitostem. Chtělo by to užít si i trochu vášně, ne se pouze ohánět pracovními povinnostmi. Zkuste více pečovat o své tělo opatrným a dobře zvoleným sportem, a o duši četbou, psychoterapií nebo meditací.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Vodnáři, váš únor bude velmi aktivní. Nejenom, že vás čeká velkolepá oslava narozenin, ale také se vůbec nezastavíte. Je vás všude plno, lidé vás potřebují. Je třeba zabrat v práci, pomoci přátelům, dořešit započaté projekty nebo se věnovat rodině. Energie budete mít dostatek, čekají vás radostné chvilky, nezapomeňte však také občas odpočívat. Buďte opatrní při sportu nebo při řízení automobilu, nechovejte se zbrkle a nedělejte ukvapená rozhodnutí.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ryby, váš únor bude relativně pohodový. Zaměřte svou energii tam, kam je potřeba, vyhýbejte se návykovým látkám a nereálným předsevzetím. Ta se vám asi naplnit nepodaří. Blíží se však vaše narozeniny, které si můžete užít se vší parádou. Zasloužíte si trochu pozornosti a šťastných okamžiků v okruhu blízkých přátel a rodiny.

Ohodnoťte tento článek:
1
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Měsíční horoskop na únor 2019