Menu
WomanOnly
Móda a styl

Milujete trendy značkové oblečení? Inspirace nejen na super kabelky!

Ženy a kabelky, to je něco jako ženy a muži. Prostě bez sebe nemohou být. Jedno bez druhého zkrátka dlouhodobě nefunguje. Zatímco ten ideální protějšek si musí najít každý sám, v případě módních doplňků není nikdy na škodu prohlédnout si nějakou tu inspiraci, jak vyladit naše už tak vyšperkované outfity. Jdeme na to?

Slečna nepostradatelná

Kabelka je taková nehasnoucí ženská vášeň. Je naprosto nepostradatelným doplňkem, kde nosíme při sobě vždy to nejdůležitější. Pojme vaše líčidla, dokumenty nebo třeba pití. Abyste ve společnosti patřičně vynikla, určitě vsaďte na značkové kabelky. Ty jsou totiž vyrobeny z kvalitních materiálů za férových podmínek a nejedná se zkrátka o nějakou lacinou napodobeninu. O něco takového přece ani nestojíte. Velmi populární jsou jak:

  • Kabelky přes rameno
  • Psaníčka

Kvalitní značková kabelka potom bude vaším průvodcem a věrným společníkem v byznysu při obchodním jednání, ale také v osobním životě, když prostě jen tak vyrazíte na nákupy nebo do lepší společnosti, do restaurace, divadla či kamkoliv budete mít právě chuť. Velkou parádu umí udělat třeba taková kabelka Gucci, protože mít něco od tohoto světoznámého módního domu již něco znamená. Pozvedne váš outfit a dodá vám sebevědomí.

Zajímavé trendy kousky má ale také celá řada dalších značek. Rozhodně mezi ně můžeme zařadit také Love Moschino kabelky, Které jsou vyhlášené svou extravagancí. Přinášejí zkrátka do módy svěží vítr plný humoru a nadhledu. V aktuální kolekci naleznete opravdu roztomilé módní kousky.

Doplňky, které baví

Není to ale samozřejmě pouze o kabelkách. Mezi typicky dámský doplněk patří rovněž peněženky. Pořádnou dávkou stylu vás osloví třeba nejedna Michael Kors peněženka. Zaujme zejména ty ženy, které si potrpí na jednoduchý, ale zároveň také elegantní městský styl. Bude jedna také vaše?

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Milujete trendy značkové oblečení? Inspirace nejen na super kabelky!