Menu
WomanOnly
Láska

Mnoho žen se ptá: „Jak poznat, že se mu líbím?“ Máme hned 6 tipů!

Zná to asi každá z nás. Sedíte s kamarádkou v baru, na sobě přiléhavé džíny a svůj nejlepší top s výstřihem. Usrkáváte koktejl a najednou spatříte, jak vchází neodolatelně krásný muž. S přibývajícím časem se vám líbí čím dál tím víc a když vás přijde pozdravit jste v sedmém nebi. Jak ale poznáte, že se mu doopravdy líbíte a nejde jen o flirt na jednu noc? Řiďte se našimi tipy!

1. Rovná záda jsou první znamení

Stál uvolněný opodál a bavil se se svými kamarády, ale jakmile vás spatřil narovnal se a vypnul hruď? To je pro vás skvělé znamení! Takto napřímený si totiž připadá mladší, silnější a tím pádem i přitažlivější. Je to mimovolný proces, který se příliš nedá skrýt, a tak je to velmi spolehlivý signál náklonnosti!

2. V andělské tváři se skrývá pravda

Jeho obličej také leccos prozradí. Pokud o vás má zájem, tvář se mu vyhladí a rozjasní. To ovšem nepoznáte, pokud na něj nekoukáte již několik hodin zpovzdálí. Naopak jasný signál, kterým vám dá najevo svou náklonnost, je obočí, které se posune výš. Vyniknout tak jeho doširoka otevřené oči, které nebudou mrkat, protože si vás bude chtít důkladně prohlédnout!

3. Pokouší se upoutat vaši pozornost

Možná si ještě netroufá vás oslovit, ale aspoň se snaží upoutat vaši pozornost. Například se oddělí od skupiny přátel, jen abyste si ho všimla. Nebo se začne chovat nápadně hlučně, ale co chvíli se podívá přímo na vás. Tak získáte jistotu, že celé to představení je určeno té jediné – tedy vám.

4. Stará se o vás

Ochranitelský pud je jedním z nejzaručenějších znamení, že o vás má už doopravdy zájem. Pokud se tedy neustále ptá, jestli máte pořád co pít, přisune vám židli, když si sedáte, a dokonce vám na konci večera pomůže do kabátu, pak máte vyhráno! Všechny tyto komplimenty přijměte s úsměvem, ale nebuďte z toho příliš paf. Zkrátka se stále chovejte jako dáma, aby jeho zájem neopadl!

5. Nemá se k odchodu

Pokud už jste v baru téměř sami, ale on se přesto nemá k odchodu a stále se snaží být zábavným společníkem, je to také dobré znamení. Nezapomeňte mu však v tomto snažení pomoct, aby nemusel mluvit stále jenom on. Konverzace by měla být vyvážená, aby se nenudil, ale aby se dostal ke slovu!

6. Druhý den se vám ozve

Dvě třetiny mužů, kteří mají o ženu zájem, se ozvou druhý den poté, co získali telefonní číslo. Tolik strohé statistiky. Samozřejmě existují výjimky, nesmělí jedinci ještě nevymřeli. Moderní dáma může udělat první krok, ale zbytek nechte na nich. Ať se cítí jako chlapi a můžou si vás ulovit.

Ohodnoťte tento článek:
3,7
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Mnoho žen se ptá: „Jak poznat, že se mu líbím?“ Máme hned 6 tipů!