Menu
WomanOnly
Luxusní móda

Móda na Oscarech 2013: Jennifer Aniston zazářila v rudé

Anna Cajthamlová

Anna Cajthamlová

11. 3. 2013

Udílení Oscarů bezesporu patří mezi nevětší přehlídky hvězd, které na červeném koberci předvádí róby světových návrhářů a luxusní šperky.  Kdo letos zazářil nejvíc?

Blonďatá kráska Amanda Seyfried předvedla svoji štíhlou postavu v třpytivé róbě od Alexanda McQueena. Jak se však nechala slyšet, šaty nebyly tou nejlepší volbou. Herečka si v nich nemohla sednout a svíraly jí útlý pas.

Jennifer Lawrence oblékl do šatů pastelových tónů Dior. Objemná sukně se však herečce nevyplatila hned v úvodu. Šaty se jí pletly pod nohy, a tak když stoupala na pódium převzít si ocenění za nejlepší ženský herecký výkon v hlavní roli, upadla na schodech.

Na Diora vsadila i herečka jihoafrického původu Charlie Theron. Minimalistická toaleta byla trefou do černého. Absence šperků vůbec nevadila.

Kdo však nejvíce zazářil byla seriálová Rachel Jennifer Aniston. Oblékla jednoduché šaty od Valentina. Rudá byla celkově na Oscarech nejčastěji viděnou barvou. Rudého Valentina oblékla například i herečka Sally Field.

Na červeném koberci byly k vidění r´by snad všech světových návrhářů. Krajkové šaty Elie Saaba oblékla mimo jiné Sandra Bulock. Vuitton byl jasnou volbou pro Reese Witherspoon.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Móda na Oscarech 2013: Jennifer Aniston zazářila v rudé