Menu
WomanOnly
Zdraví a výživa

Moderní zubní hygiena pokročila aneb čištění zubů pomocí ultrazvuku

Na trhu se objevila revoluce v oblasti čištění zubů. Jedná se o čištění zubů ultrazvukem a většina dentistů na tuto metodu nedá dopustit hned z několika důvodů. Chcete se také dozvědět výhody šetrného ultrazvukového čištění chrupu? Potom čtěte dál a dozvíte se podrobnosti!

Jak funguje čištění zubů ultrazvukem?

Metoda čištění zubů ultrazvukem je zatím pro velkou část populace velkou neznámou. Přitom se nejedná o příliš nákladný ani složitý zákrok. Je na to ovšem potřeba speciální přístroj, který nevlastní každý zubař. Vše funguje na velmi prostém principu a je to několikanásobně účinnější metoda čištění zubů než ta běžná!

Štětičky kartáčku přenášejí ultrazvuk ze zdroje přímo na speciální ultrazvukovou zubní pastu. Ultrazvuk vytváří miliony mikroskopických bublinek, které proniknou i do těch nejmenších mezizubních prostorů a tím účinně odstraní všechny nečistoty, zbytky jídel, zubní kámen a bakterie.

Ultrazvukem ke zdraví

Čištění zubů ultrazvukem ve velké míře přispívá ke zdraví vašeho chrupu. Nejen, že působí proti krvácení a zánětům dásní, ale také chrání před parodontózou. Dále odstraňuje zubní plak, zamezuje zápachu z úst a zničí téměř všechny bakterie a mikroby v dutině ústní. Navíc vám zajistí bílý a zářivý úsměv!

Ultrazvuk v pohodlí domova!

V dnešní moderní době platí, že čas jsou peníze, a proto je pro valnou část populace zhola nemožné vyčlenit si čas na zubní prohlídku navíc. Proto je již možné pořídit si svou vlastní sadu na čitění zubů pomocí ultrazvukových vln, cena se pohybuje od 6 000 korun. Je to ale poněkud velká investice, která se vám ale určitě vyplatí!

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Moderní zubní hygiena pokročila aneb čištění zubů pomocí ultrazvuku