Menu
WomanOnly
Móda a styl

Módní ikonou na pláži? Trendy, které vám k tomu pomohou

Léto už sice pomalu končí, ale to neznamená, že je konec plážové módy! Řada z vás se jistě chystá na podzimní nebo zimní dovolenou do teplých krajů. Co si určitě musíte sbalit s sebou, abyste byla na pláži za hvězdu? Jednoduše čtěte dál!

Co je základ plážového šatníku? Plavky!

Plavky jsou jednoznačně nejtypičtější oděv plážové módy. Bikiny, tankiny, trojúhelníčkové plavky, burkiny, plavky v celku, s průstřihy, s vysokým pasem, vyztužené. Řekněme si na rovinu – vybrat si v dnešní době dokáže opravdu každá! Co je ale tím nejdůležitějším kritériem pro výběr plavek? Samozřejmě je to tip vaší postavy! Při výběru plavek se vždy zaměřte na partie, které jsou vaší jednoznačnou předností. Naopak ty partie, které mezi vaše přednosti nepatří, ty šikovně schovejte.

Pokud vlastníte postavu typu jablko, tedy plnější horní polovinu těla, zaměřte se při výběru plavek na ty, které zvýrazní vaše plnější tvary v oblasti hrudníku a pomohou vám zamaskovat bříško. Mohou to být klidně i dvoudílné plavky, které mají vyšší a vyztužené kalhotky. Patří-li mezi vaše přednosti například vypracovaný zadeček, nebojte se zajímavého střihu. Například vysoký pas a střih brazilek vypadá velmi dobře! Skvěle vám poslouží také plážové šaty, které můžete přes plavky lehce přehodit a problematické partie decentně a trendy uschovat. Vybírejte plážové šaty na answear.cz.

Vlastníte-li typ postavy chilli paprička, jste štíhlé, útlé, nemáte nijak výrazný pas. Vaším plavkovým posláním je vyčarování křivek. K tomu vám jednoduše dopomůžou plavky, které jsou zdobené. Například se zdobenou podprsenkou nebo volánky na bocích. Krásné křivky vám pomohou vykouzlit také plavky vcelku, které mají průstřihy v oblasti pasu a jsou vyztužené v oblasti prsou. Opticky vám je vyčarují.

Typ postavy hruška je ideální téměř do všech plavek. Pozor si dávejte na ty oblasti, které mohou v určitých střizích vypadat povisle, což samozřejmě nechcete. Vybírejte jak z dvoudílných, tak jednodílných plavek. Šetřit nemusíte barvami ani vzory. K vašemu plážovému looku se budou skvěle hodit například i džínové kraťasy, ke kterým oblékněte jen plavkovou podprsenku. Objednejte si ty pravé dámské šortky na answear.cz.

Plážové šaty

plážové šaty

Doplňte se o doplňky!

Samozřejmě, že nepůjdete na pláž jen v plavkách, šatech nebo šortkách. Rozhodně svůj plážový model doplňte také o něco navíc. A co navíc to může být?

Nepostradatelná je na pláži taška. Kam jinam také schovat vodu, opalovací krém, mobilní telefon, knihu nebo časopis? Velké popularitě se stále těší slámové nebo lýkové plážové tašky, které na vás okamžitě dýchnou pravou prázdninovou atmosférou. Chybu ovšem neuděláte ani s těmi plátěnými. Sáhněte po těch s pestrobarevnými letními vzory, pruhovaných nebo klidně i naprosto neutrálních bílých a béžových.

Must have plážovým doplňkem je klobouk. Stejně jako plážová taška – slaměný nebo lýkový. Důležité je, aby měl dostatečně širokou krempu, která vám ochrání obličej a ramena před sluncem. Skvělou službu vám udělá i na lehátku, kdy vám může přistínit časopis nebo knihu.

A bez čeho si na pláži určitě pohodlně nepočtete? Bez slunečních brýlí! A pozor! Nemusíte nutně hledat jen mezi těmi dámskými. Zkuste si pro tentokrát pánskou variantu. S vaším ženským plážovým stylem budou originálně kontrastní! Krásné pánské sluneční brýle najdete třeba tady https://answear.cz/k/on/doplnky/bryle.

A teď už si nechte nalít drink, namažte se dostatečně vysokým opalovacím faktorem a užívejte si obdivné pohledy, které na vás jistě ulpí!

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Módní ikonou na pláži? Trendy, které vám k tomu pomohou