Menu
WomanOnly
Móda a styl

Módní peklo předpovídá nudnou zimu. A za všechno si můžeme sami

Redakce

Redakce

26. 1. 2013

Opět jsme se vydali lovit český street style. A opět to nedopadlo dobře. Chcete snad říct, že tohle je maximum, kterého jsme schopni v oblékání dosáhnout?

Proč nás módní časopisy, rubriky, novináři a blogeři denně zásobují fotkami a říkají, že takhle nějak to má vypadat?

Už dávno nechtějí nic extra. Nemusíte vědět, kdo je to Daphne Guinness nebo jak se vyslovuje haute couture. Bohatě by stačilo připustit si, že to, jak se oblékáme, o nás, ať už chceme nebo ne, něco vypovídá. Z druhé strany je to způsob, jak o sobě něco říct, prostředek komunikace a vyjádření vašeho já.

Nebo bez zbytečného okecávání – svět se stylovými a zajímavými outfity bude hned krásnější a příjemnější místo k žití! Proto by nebylo špatné si čas od času vzít k srdci dobře míněné rady těch, kteří módě rozumí nebo alespoň předstírají, že jí rozumí. Všechno totiž bude lepší než aktuální stav.

FOTO: Aneta Palatinová, TOPZINE.cz

FOTO: Aneta Palatinová, TOPZINE.cz

Vidím dvojmo? Ne, už jsem ten rozdíl našla! Blonďatější slečna se bohužel v zimě balí do lesklé buřtobundy, kterou by měli českým ženám zakázat. Stačí, že podobné modely tu nosí majetné turistky z Východu.

Slečna bez brýlí se, alespoň co se týče svrchníku, vydala správným směrem. Oběma outfitům ale zásadně chybí nápad, něco, co je vytáhne ze šedivého průměru. Plus dáváme za náznak biker boots. Kdo neví, o čem je řeč, nechť si rozšíří svoje vědomosti pomocí Googlu.

FOTO: Aneta Palatinová, TOPZINE.cz

FOTO: Aneta Palatinová, TOPZINE.cz

K buřtobundě se vracet nebudu a fází orvaných džínů si v mládí projde každý. Daleko víc mě zaujala brunetka, která si dobrovolně deformuje postavu a zkracuje nohy kombinací prapodivných kalhot a unisexových tenisek.

Doporučujeme odložit kafe, v obuvi zkusit něco s nepatrným podpatkem, vyblejsknout se a porovnat.

FOTO: Aneta Palatinová, TOPZINE.cz

FOTO: Aneta Palatinová, TOPZINE.cz

Ani mladý muž dnešní díl Módního pekla nezbaví nudné pachuti. Neurazí, nezklame. My ale chceme víc, a proto se znovu pokusíme postrčit ho správným směrem. Lesklé bundy ne, rádoby oprané džíny taky ne. Že je nosí všichni? To my bohužel víme. Věřte nebo ne, daleko lépe ale vypadají ty celé tmavě modré. Radami ohledně barevné šály nebo zajímavé tašky vás už dnes raději zatěžovat nebudeme.

Autorka: Anna Talašová, TOPZINE.cz

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

08.12.2022
Blíženci
Právě čtete

Módní peklo předpovídá nudnou zimu. A za všechno si můžeme sami