Menu
WomanOnly
Móda a styl

Módní peklo: Dámy, tyhle kousky z vašeho šatníku muži nesnáší

Anna Cajthamlová

Anna Cajthamlová

20. 2. 2013

Myslíte si, že máte skvělý vkus v oblékání a z každého luxusního kousku, co si oblečete, vám padnou muži k nohám? Možná se pletete! Muži mají jasno, co se jim na ženách líbí.

Jaké oblečení muže na ženách odpuzuje? Známe pět outfitů, jimiž je rozhodně neoslníte.

Válenky

Ugg boty jsou pohodlné, teplé a zkrátka ideální do chladného počasí. Na ulici je však často uvidíte sešmajdané a uválené. Válenky, které pocházejí z Austrálie, kde se používaly jako domácí obuv, mužskému oku prostě nelahodí.

Legíny pod sukní

Pokud má žena ideální křivky, dokáží muži přimhouřit oči. Ve většině případů jsou však legíny nelichotivé, obzvlášť pak ty, co sahají do půlky lýtek a zbytečně tak zkracují nohy.

Turecké kalhoty

Miliony žen po celém světě zbožňují turecké kalhoty se sníženým sedem. Muži jejich nadšení však bohužel nesdílí, považují je totiž za asexuální. Množství látky zakrývá linii zadečku a boky, což mužům brání v dokonalém výhledu.

Baleríny

Placaté baleríny muži nemohou vystát. Většina žen je považuje za pohodlné a roztomilé. Pánové by však na ženách raději viděli boty na podpatku, které nohy opticky nezkrátí.

Teplákovka

Tepláková souprava je určena na sport, procházky v přírodě nebo polehávání doma. Řada žen se však stále domnívá, že jde o takzvanou sportovní městskou módu a neváhají v ní vyrazit do ulic. Podle mužů je asexuální a postrádá špetku ženskosti.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Módní peklo: Dámy, tyhle kousky z vašeho šatníku muži nesnáší