Menu
WomanOnly
Móda a styl

Módní podzim velí: Neztraťte se v davu

Jak si vybudovat styl s jedinečným rukopisem, a přitom neutratit celou výplatu? Doplňky! Málokterý módní kousek vás dokáže tak skvěle odlišit od ostatních a zároveň vám nechá spoustu prostoru pro kreativitu. Ať už milujete jednoduchost nebo vás naopak baví co nejbláznivější barvy a vzory, inspirujte se nejžhavějšími zahraničními trendy.

“Chunky” sluneční brýle

S koncem léta neodkládejte sluneční brýle. Sluníčko bude svítit ostřeji a najde si vás i v zimě. Napříč módními přehlídkami a instagramy raperů a modelek se letos objevují cyklistické brýle. “Futuristicky vzhlížející sportovní brýle následují trend, který se přesunul z tenisek. Z chunky tenisek. Nabobtnané “chunky” tvary více zastíní obličej, výrazné barvy zajistí spoustu pozornosti na ulici!”  vysvětluje Robert Glos ze Snapbacks.cz

Proužky s logy

Celý rok se skloňují slova jako „logowear“ a „logomania“. Značky se teď od loga na hrudi a celopotisků přesunuly k pásům log na rukávu či nohavici. U některých to vypadá na sílu, a pro některé je to přirozenost. A právě tyto pásy log, lze často pořídit i jako doplněk – pásek. „O návrat pásů s opakujícím se logem se postarala italská Kappa, když po letech obnovila řadu 222 Banda, která je právě o těchto pruzích. A je teď také první, kdo samotný pás přináší ve formě pásku,“ popisuje Robert Glos ze Snpapbacks.cz. Jednoduchý doplněk, který udělá v kombinaci s šaty nebo s kalhotami zajímavý výsledek!

PRODUKTOVÝ TIP:

Kappa Pásek Banda Bandabelt 3.5 White/Black, 290 Kč, Snapbacks.cz

Kšiltovka po celý rok

Oblíbenost baseballové čepice nezávisí na sezoně, nebo počasí. Příliš mnoho sluníčka? Ranní mrazík? Mastné vlasy? Kruhy pod očima? Potřeba „schovat“ se? Důvodů, proč sáhnout po kšiltovce, je nespočet. „Spárování kšiltovky se zbytkem outfitu není nic složitého. Vyberte si kšiltovku buď podle převažující, nebo jedné doplňkové barvy outfitu. Například ji propojíte s barvou tenisek, nebo grafikou na mikině. Když kšiltovka nebude příliš vyčnívat, bude váš pocit nejlepší. A výsledný look vás musí bavit!“ doporučuje Robert Glos ze Snapbacks.cz a dodává, že kšilt se nosí pouze dopředu nebo dozadu, když máte náladu.

PRODUKTOVÝ TIP:

Dámská Kšiltovka New Era New York Yankees 9FORTY A-Frame, 890 Kč, Snapbacks.cz

Na cesty stylově

Čím větší, tím lepší. O čem je řeč? O kabelkách a batozích. Duffel bag je rozhodně to, co je nejen v kurzu, ale zároveň vás nenechá ve štychu. Do školy, do práce, přes noc ke kamarádce nebo na prodloužený víkend na chatu. Ať se chystáte kamkoli, cestujte ve stylu a pohodě. „Přestože je jedním z letošních trendů i kabelka na pásku à la ledvinka, do módy se naštěstí vrátily i praktičtější velké tašky a batohy,“ říká Robert Glos ze Snapbacks.cz. Stejně tak jsou zpět i zvířecí potisky, které unosíte nejen na oblečení, ale i na doplňcích.

Ponožky? Ponožky!

Milujete filmy? Nedokážete žít bez hudby? Bavíte se při oblékání? Dokažte to ponožkami! Ano, ponožky jsou stále trendy. Po barevných a krajkových přichází na řadu ponožky s názorem. „Koho zajímá móda, musí dbát i na to, co si natáhne na nohy. Ponožky už nejsou jenom praktickým kusem outfitu, který nemá nikdo vidět. Naopak, vypovídají o našem vkusu a náladě,“ vyzývá Robert Glos ze Snapbacks.cz. Ponožky s potiskem nebo výšivkou jsou navíc skvělým dárkem. Doby, kdy jsme pod vánočním stromečkem nebo i o narozeninách pohrdali měkkými dárky, jsou dávno passé.

PRODUKTOVÝ TIP:

Dámské Ponožky Stance Dedication Tomboy, 379 Kč, Snapbacks.cz

Autor: Robert Glos ze Snapbacks.cz

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Módní podzim velí: Neztraťte se v davu