Menu
WomanOnly
Móda a styl

Módní skvosty na Grammy 2013: Kdo na červeném koberci zazářil?

V neděli 10. února se v losangeleském Staples Centre rozdávaly nejprestižnější hudební ceny na světě. Podívejte se, které hvězdy opanovaly červený koberec.

Televize poručila: „Nechceme žádnou nahotu!“

V pořadí již 55. ročník Grammy se módně od minulých ročníků hodně lišil. Americká stanice CBS, která přenášela celý večer živě, si prosadila striktní dress code. Ten hvězdám zakazoval odhalovat prsa a ukazovat zadeček pod průhlednými šaty. Tento zákaz platil jak na červeném koberci, tak při vystupování.

Kterým celebritám to slušelo?

Jennifer Lopez letos opět nezklamala. V šatech s velkým rozparkem á la Angelina Jolie vypadala sexy a zároveň podle jejích slov dodržela předepsaný dress code: „Trošku jsem ukázala nohu a ramínko.“ Co myslíte vy, bylo to ještě v normě?

Taylor Swift v šatech od francouzské značky J. Mendel zabodovala na plné čáře. Look á la řecká bohyně dokreslila romantickým make-upem a drdolem se zapleteným copánkem. Dáváme palec nahoru!

Carrie Underwood vsadila na klasickou italskou eleganci v róbě od Roberta Cavalliho. Černé krajkové šaty doplňoval skvostný 361karátový diamantový náhrdelník a sexy kouřové líčení.

Módní královnou večera byla jednoznačně Rihanna. Spousta módních kritiků si byla jistá, že musí přijít s něčím provokativním a rebelsky porušit dress code. A to se taky stalo. Červené šaty, které se na první pohled zdály elegantní, byly ve skutečnosti v oblasti hrudníku průsvitné. To ale u Rihanny rozhodně na škodu nebylo a celkový look, který dokreslovala sexy červená rtěnka a ledabyle zvlněné vlasy, byl naprosto bezchybný.

Které celebrity sáhly vedle?

Adele to letos příliš nevychytala. Sice oceňujeme, že vyměnila černou róbu za barevné šaty od Valentina, ale celkový dojem je více než rozpačitý. Šaty by bývaly vypadaly mnohem lépe bez rukávů a jistí si nejsme ani při výběru bot, které byly stejného vzoru jako šaty.

Florence Welsh zvolila opravdu netradiční róbu. V blyštivě zelených šatech, které spíše vypadaly, jako by si je půjčila z kostymérny Jurského parku, nijak nezapůsobila.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Módní skvosty na Grammy 2013: Kdo na červeném koberci zazářil?