Menu
WomanOnly
Móda a styl

Módní trendy podzim 2013: Kabát a la pytel vede

Redakce

Redakce

22. 10. 2013

S klesající ručičkou teploměru přibývá vrstev, které oblékáme. K přežití pochmurných podzimních plískanic bez chřipky a nachlazení nám pomáhají podzimní kabáty, vesty i bundy, které zaplavily výlohy obchodů. 

Zdroj: hm.com, pullandbear.com, promod.eu, tally-weijl.net, mango.com

Černá klasika

Univerzální černý kabát, který by měla vlastnit každá z nás, se hodí na všechny příležitosti. Lze ho kombinovat s čímkoliv a v délce do půli stehen se z něj stává ideální společník na večírek, do zaměstnání, do práce, na nákupy i venkovní toulky. Černé kabáty každoročně vedou pomyslnou kabátovou hitparádu.

Už dávno neplatí, že černá se nosí pouze na pohřeb. Kabátky mají různé detaily a aplikace, které z nudného černého kabátu udělají hřejivý skvost, na kterém budou moci kolemjdoucí oči nechat. Velkou módou tohoto podzimu jsou kabáty se zipem na křivo, také kombinace minimálně dvou materiálů – například kůže a flauše.

Šedá myška

I názor, že šedá se hodí tak možná pro šedou myšku už je módním mýtem. Šedá je vynikající kamarádka všech ostatních barev i vzorů. V šedé lépe než v černé vynikne netradiční střih kabátu i neobvyklé detaily, například přišívané knoflíky, třásně a podobné aplikace.

XXL límce a střih a la pytel

Trendem jsou límce, čím větší a extravagantnější, tím lepší. Velké límce mohou sloužit jako menší kapuce, kterou v těchto pochmurných podzimních dnech ocení každá z nás. Letos se zabalíme do kabátů, svým střihem připomínající pytel. Na první pohled neforemné, avšak velmi pohodlné kabáty sklízí módní Oscary.

Nebojte se být jiná a vsaďte na kabát, ve kterém sice nevynikne vosí pas ani míry 90-60-90, za to strávíte podzim v pohodlí a teploučku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Módní trendy podzim 2013: Kabát a la pytel vede