Menu
WomanOnly
Sex

Můj sexy přítel z erotické povídky – On hledá ji

Vždycky jsem si myslela, že jsou všechny ty erotické příběhy o krásných, usměvavých, vysokých a elegantně upravených mužích vymyšlené a akorát jsem při čtení těch načančaných příběhů zvlhla mezi nohama.

Můj příběh začal v létě 2020. Pár dní před prázdninami mě můj dlouholetý přítel opustil, s mojí teď už bývalou nejlepší kamarádkou Anetou. Jednoho dne mi můj Radek doma oznámil, že je konec a že už se mnou nechce být. Radek byl věčný srandista a optimista, takže jsem si zprvu myslela, že si ze mě zase dělá srandu. Ale po pár minutách, kdy už měl zabalený kufr, v ruce držel notebook a se slovy: ,,děkuji ti za těch 6 let společného žití“ mlčky odešel a zaklaply se za ním dveře.

Sedla jsem si na postel, začala jsem brečet a vyčítala si, co jsem udělala špatně. Po hodině jsem byla schopna vzít do ruky mobilní telefon a zavolat mé nejlepší kamarádce Anetě. Ta mě jen tiše poslouchala a nakonec mi řekla, že je Radek u ní doma. Chvilku jsem nechápala, až pak mi to celé došlo. Třískla jsem ze vzteku mobilem o zeď, který se rozlítl na 3 kusy. Pak už jsem měla jen černo před očima, podlomily se mi nohy a víc si nepamatuji.

Pomalu jsem otevírala zamlžené oči a někdo na mě mluvil: ,,Káťo, prober se“. Po chvilce jsem se vzpamatovala a nade mnou klečela moje mamka, která šla zrovna kolem našeho panelového domu a něco si chtěla ode mě vypůjčit. Ještě že jsem jí kdysi řekla, ať u sebe nosí náhradní klíče od mého bytu pro případ, kdyby se něco stalo. Prý na mě se sousedkou několikrát zvonila a bušila na dveřeA až pak se je rozhodly odemknout. Moje mamka mi pomohla společně se sousedkou dobelhat se do obývacího pokoje, kde si vyslechly, co se mi staloMamka mezitím přinesla z lednice FernetaSice mi prý nevymaže vzpomínky, ale postaví mě na nohy. Sousedka Milada jen dodala, že mi od zítřka začne nová etapa života. A že to samé jí udělal bývalý manžel před 10 lety, kdy ji nechal samotnou s dvěma dětmi na krku.

Ten večer u mě mamka přespala a ráno jsem zavolala do zaměstnání, omluvila se šéfovi a poprosila ho o týdenní dovolenou. Můj bezvadný šéf souhlasil a prý, jestli je to vážné, ať si vezmu 2 týdny volna, že jsem vzorná zaměstnankyně a stejně budou za pár dní celozávodní dovolené, takže to prý nebude vadit a práce nikam neuteče.

Moje bezvadná mamča se se mnou rozloučila, a že bude kdykoliv na telefonu. Já jí za všechno moc poděkovala a šla si připravit něco k jídlu. Večer jsem zapnula televizi a když jsem viděla, že tam vysílají jen samé negativní zprávy, rychle ji vypnula a raději si otevřela notebook a začala se koukat po nějaké internetové seznamce. Vyhledávala jsem slova jako ,,on hledá ji vážně, seznamka pro dospělé, vážná seznámení….

Dva dny jsem brouzdala po serverech, ale když jsem viděla tu nabídku na webstránkách, chtěla jsem to celé zabalit a na všechno se vyprdnout a být navždy sama.

Ani nevím, které klíčové slovo jsem v google vyhledávači zadala, ale hodilo mě to na erotickou stránku pro dospělé, kde byl LIVE CHAT S KLUKAMA. Přemýšlela jsem, co tady vůbec dělám, ale po chvilce jsem si řekla, že zkusit se má všechno. Zdarma jsem se tam zaregistrovala a hned zjišťovala, jak to tam celé funguje. Byl to spíš takový erotický chat na odreagování. Byly tam 3 kategorie girls live/ ženský chat, boys nude / muži a tranny / shemale. Klikla jsem samozřejmě na kluky a ocitla se úplně v jiném světě. Na webkamerách byli nádherní muži z celého světa. V kategorii kluků bylo hodně gayů, ale i hodně heterosexuálních mužů, takže jsem si z nich mohla vybírat dle libosti.

Budík vedle na nočním stolku ukazoval, že se  blíží jedna hodina ranní a mě se chtělo hodně spát. Pomalu jsem zavřela notebook a během chvilky usnula.

Ráno mě probudila zpráva na Viberu, kde mi moje kamarádka psala, že bychom mohly večer zajít na víno a u toho pokecat. Adéle jsem slíbila, že si dáme sraz přesně v 19 hodin u nově otevřeného baruObě dvě bydlíme v Praze, ale každá na opačné straně města.

Celý den rychle utekl a doma jsem si udělala velký úklid. V 18 hodin nasedla na autobus a nechala se odvézt přímo na domluvenou adresu, kde byla zastávka MHD a u ní čekající Adéla v modrých obtažených ryflích a bílém tričku. Já, aniž bychom se na tom domluvily, měla stejný outfit. Začaly jsme se tomu hlasitě smát a kluci kteří stáli opodál, nechápali, čemu nebo komu se tak přihlouple smějeme.

Do baru jsme to měly jen něco málo okolo 100 metrů. U příchodu nás přivítal asi dvacetiletý číšník a když viděl jak jsme celé vysmáté řekl: ,,holky, první rundu platím já“. My jsme si objednaly dvě skleničky vína a odpověděly mu, že si s ním dáme panáka, než budeme odcházet z baru.

Večer jsme u stolu probraly chlapy, rozchody, sex a erotiku. Adélka se mi pochlubila, že už má měsíc nového chlapa a že spolu pojedou na čtrnáctidenní dovolenou do Portugalska a jako lokalitu vybrali Algarve. Děsně moc se těší, až hodí starosti za hlavu. Já se jí naopak svěřila, že se se mnou po tolika letech Radek rozešel a odstěhoval se k Anetě. A v rychlosti jsem jí prozradila, že jsem si udělala profil na EROTICKÉM LIVE CHATU. Adéla chtěla hned vědět název té stránky pro dospělé a odpověděla, že na podobnou stránku chodil i její přítel koukat na holky. A že mi bude v tom hledání držet palce, aby mi to všechno dobře dopadlo.

Kolem 2 hodiny ran jsem byla z baru již doma, dala si rychlou sprchu namydlila se jogurtovým mýdlem a oblékla si na spaní jen dlouhé bílé tričko. Z baru jsem se vrátila docela nadržená a napadlo mě, že bych si zapnula tu erotickou stránku, kterou jsem včera objevila. Měla jsem ohromnou chuť na nahatého chlapakterý by mi udělal striptýz přes webku. Rozhodla jsem se, že si tam na zkoušku dobiji kredit za 5000,- Kč a konečně přijdu na jiné myšlenky. Každá minuta na live chatu je za penízeale když už si mám užívat života, tak ať to něco stojí.

Téměř většina kluků uměla dobře anglicky a rozuměla jsem všemu o čem jsme si psali. Na můj první chat jsem si vybrala takového svalnatého fešáka z Austrálie. Jmenoval se Jayden a bylo mu osmnáct, řekla jsem si: ,,hm pěkný zajíček“. Na webce mi ukázal uplně všechno, pomalu jsem začala vlhnout a párkrát si u toho přejela vyholenou lasturku a nevynechala ani velký klitoris. Cítila jsem, jak mi z lasturky tečou pramínky rozkošeJayden měl na svůj věk ohromný tlustý penis, takový jsem viděla jen v nějakých porno videích. Přejížděl si ho nahoru dolů a natíral si ho olejem, během pár minut onanování se udělal a začal stříkat. Rozloučili jsme se a přešla jsem do kategorie aziatů.

Další koho jsem si vybrala, byl kluk z Japonska a jmenoval se Takahiro. I on uměl bezvadně anglicky. Byl stejně mladý jako já, dvacet pět let. Jenže se mi omlouval že je GAY a raději by udělal strip show jinému muži. Napsala jsem OK a překlikla jsem na jiného muže.

David pocházel z Německa, ale prý už dlouhou dobu vysílá z Mallorky, kde si užívá života. Napsala jsem mu zprávu, že jsem z Čech, odepsal mi, že dříve jezdil na party do Prahy, ale už je tomu dávno. A že zná hudební kluby jako Radost, Duplex, Mecca a jiné.

Davida jsem si dala do přátel, do oblíbených a poprosila ho, aby mi udělal pánskou erotickou show. Během chvilky byl v průsvitných obtažených boxerkách a bylo vidět, jak moc je vyvinutý. Při pomyšlení, že by ta jeho velká tlustá okurka zajela do mé těsné škvírky, mě polilo horko. Asi bych si ji musela pořádně naolejovat a roztahovatnež bych mu dovolila do sebe vniknout. Společně jsme se udělali a ještě si pár minut psali o Mallorce a životu na ostrově.

Už jsem byla docela unavená a alkohol, který jsem v baru vypila, ve mně začal ještě víc působit. S Davidem jsem se krásně rozloučila a prý kdybych k nim někdy letěla na ostrov, tak se můžu kdykoliv ozvat a ukázal by mi nejlepší kluby v Palmě.

Ráno jsem se probudila s mírnou bolestí hlavy a začala vzpomínat, co jsem to všechno za ten večer prováděla. Při čištění zubů jsem na sebe koukla do zrcadla a začala se tomu smát. Za okny už byly vidět sluneční paprsky a mě se vůbec nechtělo zůstávat doma. Vytáhla jsem z kolárny zaprášené kolo, trochu jej otřela od prachu a vedla jsem ho nafouknout na nedalekou pumpu. Vrátila se do bytu, pro připravený batoh v kterém jsem měla deku, olej na opalování, vodu a něco k zakousnutí, abych neumřela u vody hlady.

Už dlouho jsem si sama nikam na kole nevyjela a zavzpomínala, jak jsem jezdila s holkami a klukz dětství k zatopenému lomu, kam jsme se před léty jezdili společně koupat.

Cesta na jízdním kole mě trvala bezmála dvě hodiny a já se už těšila na křišťálově čistou vodu, kde si náramně zaplavu a konečně si odpočinu. U pískového zatopeného lomu nikdo nebyl, vybrala jsem si takové zarostlé místečko s menším travnatým pláckem, kde by na mě nebylo vidět.

Natěšená jsem skočila do vody a plavala doprostřed a zpátky. Na břehu jsem se uvelebila na zelené kostkované dece začala se slunitV hlavě se mi začaly objevovat erotické představy a byla jsem čím dál víc nadrženější. Asi to udělala ta chladná voda a zelená uklidňující příroda. Napadlo mě, že bych si zapnula BOYS WEBCAMS webstránku, u které jsem si před pár hodinami dělala dobře. Data v mobilu jsem měla od mobilního operátora za dobrou cenu, takže mě už nic nebránilo, abych se připojila k internetu.

Chvilku jsem hledala na webstránce mezi stovkami modelů a zobrazil se mi tam kluk z Čech, přezdívku měl Yummy toy boy. Měl krásně opálené a vysportované tělo, krátce střižené hnědé vlasy a nádherné oči. Zapnula jsem si i svoji webkameru a byl hodně překvapený, prý nečekal že taková pěkná holka se mu připojí na on-line chat. Ještě mi napsal, že jeho pravé jméno je Marek. A jestli budu chtít, může mi udělat live show. Samozřejmě jsem s tím souhlasila. Nahraný kredit se mi odpočítával z účtu a já koukala, jak se pomalu svléká a jeho sexy penis v boxerkách se mu začal rychle zvětšovat. Dala jsem si mobil dál od sebe, opřela ho o batoh, aby i Marek viděl na moje tělo. Prý jsem nádherná holka a hezky se na něj směju. Mě nic jiného nenapadlo než to, že mu ukážu na webkameře svá prsa, pomalu jsem dala bikiny na stranu a začala se projíždět jedním prstem přes mokré kalhotky.

Marek i já jsme začali společně masturbovat. Ještě jsem koukla několikrát za sebe, jestli někdo nejde kolem zatopeného lomu a vrátila se na deku, kde jsem si stáhla kalhotky i podprsenku. Na Marka jsem vyvalila neopálená prsa a ukázala se mu celá nahatá. Asi 5 minut jsme onanovali a já už byla tak nadržená, že jsem začala stříkat mokrý orgasmus, hned na to se udělal i Marek.

Domluvili jsme se, že mu zase napíši, až budu doma na wi-fi, protože mi v přírodě občas vypadávají data a obraz je někdy trhanější. Další večer jsme si psali a domluvili se, že by jsme se mohli sejít v Praze na Karlovým mostě.

Moc jsem se na to setkání těšila, sice jsem rodilá Pražačka, ale do centra moc nechodím, takže Prahu tolik neznám. Marek mi přinesl malou 10 cm kytičku, prý kdyby přinesl ohromnou kytici, stejně by jsme ji museli vláčet sebou a akorát by nám zavazela. Začali jsme se tomu smát a mě hned přešla tréma z našeho prvního setkání.

Prošli jsme přes Karlův moc, Malostranské náměstí a dali se k Pražskému hradu. Marek se mě v půli procházky zeptal, jestli mě může chytnou za ruku. Koukla jsme mu do očí a řekla, že ano a už se ho nepustila. Cestou na Petřínskou rozhlednu mi vysvětlil, proč vysílá na live chatu. Jeho rodiče ho vyhodili v 18 letech z domu, tak byl den ze dne na ulici a potřeboval rychle peníze na bydlení a že má i druhou práci, v které dělá skladníka, ale zase tolik si tam nevydělá.

Další týdny jsme se poznávali a já zjišťovala, že ho pustím do svého života. Markovi jsem navrhla, aby ukončil drahý podnájem a šel bydlet ke mně. Za další dva měsíce přestal pracovat na erotickém chatu a dokonce si našel i práci v jedné reklamní agentuře, kde píše recenze a články do různých webových stránek.

Už jsme spolu dva roky a všechno nám spolu klape. Tento rok jsme se vrátili z naší první dovolené, na které mě Marek požádal o ruku.

Opět jsem šťastná a užívám si každý den. A to jsem si po rozchodu s Radkem myslela, že už nikoho do svého života nepustím.

Na shledanou čtenáři mých erotických povídek. Rsk.

Ohodnoťte tento článek:
4,6
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Můj sexy přítel z erotické povídky – On hledá ji