Menu
WomanOnly
Kam a na co zajít do kina

Na co s dětmi do kina v březnu: animovaná pohádka Zvonilka a piráti

Březen, za kamna vlezem. A co takhle vlézt místo toho do kina? Třetí měsíc roku premiérově představí snímek Zvonilka a piráti, který se bude líbit nejen dětem, ale i jejich rodičům.

FOTO: Zvonilka a pirati

Najdou k sobě Zvonilka a Zarina cestu? Zdroj: Falcon

Víla Zvonilka se návštěvníkům kin představila už před dvěma lety a nyní ji čeká další dobrodružství. Společně s dalšími hodnými vílami narazí na vychytralou vílu Zarinu, která jim ukradne kouzelný prášek, a ony tak ztratí schopnost létat. Víly se proto snaží získat prášek zpět a při sledování Zariny se dostanou až na pirátskou loď, kde nebude chybět ani zlověstný kapitán Hook.

Snímek pochází z dílny Walta Disneyho, takže slibuje pohádkový příběh, krásnou animaci, vtipy pro malé i velké a samozřejmě také písničky. Díky výskytu víl a pirátů dohromady si na své přijdou jak kluci, tak holky.

Hlavní postava Zvonilky není ve světě filmu žádným nováčkem, poprvé se v něm objevila už v roce 1957. O třiapadesát let později dokonce získala svou hvězdu na chodníku slávy. V obou posledních filmech jí hlas propůjčila herečka Mae Whitman.

V českém znění se představí Marika Šoposká, Kamila Špráchalová, Petr Gelnar či Eliška Balzerová. Snímek se bude promítat také ve 3D formátu.

Zvonilka a piráti (The Pirate Fairy), Animovaný / Fantasy, USA, 2014, 78 min, Režie: Peggy Holmes, Hrají: Mae Whitman, Tom Hiddleston, Christina Hendricks, V českém znění: Marika Šoposká, Eliška Balzerová, Kamila Špráchalová, Terezie Taberyová, Petr Gelnar, Vlastimil Zavřel, David Suchařípa

Premiéra v ČR: 20. března

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Na co s dětmi do kina v březnu: animovaná pohádka Zvonilka a piráti