Menu
WomanOnly
Kam a na co zajít do kina

Na co s dětmi do kina v červnu: Mimoni se stěhují na Antarktidu

Pokud chcete svým ratolestem dopřát ke Dni dětí opožděně i něco jiného než hrst sladkostí, vezměte je do kina na dobrodružnou jízdu, o kterou se postarají hrdinové filmu Já, padouch ve tvaru Tic-Tacu. Od druhé poloviny června nás v kině přivítají Mimoni.

Prequel k animovanému filmu Já, padouch vypráví o malých žlutých tvorech, známých jako Mimoňové, a mapuje celou jejich historii. Dokázali zničit nejrůznější pány dějin, jako je T-Rex, Čingischán, Napoleon i Drákula, poté se rozhodli začít nový život na Antarktidě. V hlavní roli se ukáže trojice Kevin, Bob a Stuart. Každý je jiný, ale společnými silami dokážou zachránit svět před darebačkou Scarlet. Jejich dobrodružství začíná a oni jsou nuceni čelit hrozbám v New Yorku i Londýně a zastavit veškeré nebezpečí, které by mohlo mít na svědomí jejich záhubu.

Již odpradávna byli zvyklí sloužit nějakému pánovi, nejlépe padouchovi. Nyní mají diváci příležitost nahlédnout na jejich počátky a na cestu, kterávedla až k padouchovi Gruovi, jehož známe právě z Já, padouch. Tito žlutí oblíbenci si získali pozornost po celém světě a konečně se stali hlavními postavami svého vlastního příběhu.

Snímek Mimoni pochází ze studia Universal, tak jako jeho mateřský dvoudíl Já, padouch. Hlasy Mimoňům propůjčili Pierre Coffin, Sandra Bullock, Jon Hamm, Michael Keaton nebo Steve Coogan. První upoutávku mohli diváci zhlédnout už v titulcích na konci druhého dílu Já, padouch.

Jak dopadne dobrodružná záchrana a výprava kolem světa, se dozvíte v kinech od 25. června.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Na co s dětmi do kina v červnu: Mimoni se stěhují na Antarktidu