Menu
WomanOnly
Kam a na co zajít do kina

Na co s dětmi do kina v dubnu: modří papoušci v animáku Rio 2

Po třech letech se do kin řítí pokračování animovaného snímku Rio, který svým příběhem uchvátil tisíce diváků. K tomu připojil bezkonkurenční soundtrack a další filmový hit je na světě.

FOTO: Rio 2

Pokračování příběhu o brazilských papoušcích jde do kin. Zdroj: Blue Sky

Příběh se vrací ke vzácným papouškům Blu a Perle a jejich třem dětem, kteří se odhodlali odletět z Ria, aby se mohli setkat se svými vzdálenými příbuznými až v Amazonii. Ocitají se v divoké džungli, kde se zrovna Blu necítí moc ve své kůži. Dalším problémem je setkání s tchánem, kterému není lehké se zavděčit.

Problémy se Bluovi bohužel nevyhýbají ani v naprosto magickém Riu de Janeiru. Denně se musí potýkat s otravnými sousedy a taky se svým synem, který trpí neskutečným strachem z výšek. Vypořádat se musí také s odplatou, kterou si na něj přichystal protivník Nigel.

Nové pokračování animovaného snímku Rio má na svědomí filmové studio Blue Sky, které má na kontě hity jako sérii Doby ledové, Horton nebo Roboti. Z traileru můžeme vidět další pokrok co se týče techniky a těšit se můžeme i na nabitý soundtrack.

Dabingu se účastnily stejné hvězdy jako v předchozím díle, tedy Jesse Eisenberg a Anne Hathaway. Dále se k ním připojil například Jamie Foxx, Will I Am nebo Andy Garcia. V českém znění uslyšíme Michala Holána, Jolanu Smyčkovou, Petra Rychlého nebo Zbyška Pantůčka.

Rio 2 (Rio 2), Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný, USA, 2014, 101 min, Režie: Carlos Saldanha, Hrají: Jesse Eisenberg, Anne Hathaway, Jamie Foxx, Leslie Mann, Rodrigo Santoro, Jake T. Austin, George Lopez, Will I Am, Andy Garcia.

Premiéra v ČR: 10. dubna

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Na co s dětmi do kina v dubnu: modří papoušci v animáku Rio 2