Menu
WomanOnly
Kam a na co zajít do kina

Na co s dětmi do kina v dubnu: Ovečka Shaun se představí ve filmu

Přichází jaro a s ním vstupuje do kin tematický film o ovečce, kterou jistě všechny děti znají ze stejnojmenného seriálu i díky dárkovým předmětům v každém hračkářství. Letos v dubnu se v kinech ukáže ve snímku Ovečka Shaun ve filmu.

FOTO: Ovečka Shaun ve filmu

Shaun a jeho banda vyráží na záchrannou výpravu. Zdroj: Bohemia MP

Hlavní postava filmu je ovečka jménem Shaun, která žije na farmě a bohužel se nevyhne tomu, aby žila rutinním životem a dělala pouze to, co ji nařídí farmář. Změna v nekonečné nudě nastává ve chvíli, kdy Shaun vymyslí plán, jak tuto každodenní rutinu obměnit. Takový plán ale není lehké vymyslet, natož bezchybně zrealizovat, a tak si na pomoc přivolá i ostatní ovce a svým neustálým poskakováním farmáře při jejich počítání uspí.

Nečekaný zvrat ovšem nastává, když na jejich plán přijde Bitzer, farmářův pes. Co mu síly stačí, snaží se farmáře zachránit z karavanu, kam ho ovce uložily. Bohužel se při jeho záchraně povede Bitzerovi karavan uvolnit a ten ujíždí pryč. Když se Shaun s ovcemi ocitá na farmě sám, začíná vládnout chaos a rychle si uvědomí, že udělal chybu, a vyráží do města najít farmáře. Spolu se stádem zažívají na výpravě za záchranou dobrodružství i obtíže, které musejí překonat.

Dobrodružství, záhady, přátelství a nekonečná zábava, to vše nás čeká v novém animovaném filmu. Snímek vznikl na základě stejnojmenného seriálu z roku 2007, ale úplně prvně se postava ovečky objevila v krátkém filmu O chloupek z roku 1995. Ten odstartoval neuvěřitelnou oblíbenost Shauna a jeho přátel.

Animák Ovečka Shaun ve filmu slibuje zábavnou podívanou pro malé i velké. Do kin na film můžeme vyrazit od 2. dubna.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Na co s dětmi do kina v dubnu: Ovečka Shaun se představí ve filmu