Menu
WomanOnly
Kam a na co zajít do kina

Na co s dětmi do kina v květnu: vezměte rodinu a Hurá do pravěku!

V květnu nás v kině čeká další animovaný snímek, tentokrát sice s dvouletým zpožděním, ale i tak nabitý spoustou dobrodružství. Hurá do pravěku! je další film, který byste si s dětmi rozhodně neměli nechat ujít.

Dobrodružný příběh vypráví o třech nezbedných dětech Erniem, Maxovi a Julii, kteří jsou zbláznění do všeho kolem dinosaurů a jednou se jim podaří spatřit je z očí do očí. Nechtěnou náhodou totiž spustí tajemný stroj času ve tvaru vejce, které má na svědomí jejich přesun až o šedesát pět milionů let zpět do minulosti, kde se střetávají právě s dinosaury a zahajují své největší dobrodružství v životě.

První problém nastává při střetu s obřím Tyranosaurem Rexem, který si tyto tři děti nechce ponechat na večeři, ale považuje je za mláďata. Během své snahy vrátit se do naší doby, potkávají další stvoření a prehistorická monstra, která jim berou dech. Nejdůležitějším úkolem je ovšem stihnout se vrátit v čase opět zpět, než se vylíhnou opravdická mláďata a nastalo by další nebezpečí.

Snímek je od začátku do konce plný krásné a vypracované animace, vtipných hlášek a dinosaurů, kteří vypadají jako živí a zároveň byste je zulíbali k smrti. Nechybí dávka pořádného dobrodružství a přátelského spojení, které po takovém zážitku musí trvat snad navěky. Třešničku na dortu všemu dodá i 3D obraz.

Hurá do pravěku! (Dino Tim), Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný, USA / Jižní Korea, 2012, 82 minut. Režie: John Kafka, Yoon-suk Choi. Hrají: Rob Schneider, Jane Lynch, Pamela Adlon, Tara Strong, Melanie Griffith, Stephen Baldwin

Premiéra v ČR: 15. května

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Na co s dětmi do kina v květnu: vezměte rodinu a Hurá do pravěku!