Menu
WomanOnly
Kam s dětmi za kulturou

Na co s dětmi do kina v listopadu: Tučňáci z Madagaskaru vás zchladí

Veronika Jílková

Veronika Jílková

6. 11. 2014

Vypadá to, že letošní listopad bude velmi chladný.. Ještě před Vánoci se proto můžete zahřát v kinosálech s partou tučňáků, která se objeví na prosluněné poušti. Tento měsíc zlepší náladu vám i vašim dětem Tučňáci z Madagaskaru.

Napínavé dobrodružství čtyř neohrožených agentů ve fracích je zpět. Rico, Kowalski, Skipper a Vojín jsou připraveni, aby zachránili svět. A samozřejmě tak, aby se u toho všichni co nejvíce pobavili. Supertajní agenti vyrážejí na misi svého života, kterou jim zkomplikují hned dva elementy: doktor Octavius a další tajná organizace Severák.

Octavius je doktor v podobě chobotnice a představuje velmi výstředního a úspěšného vědce, který má ovšem jeden zásadní problém – nesnáší všechny tučňáky. Boj s tímto padouchem nebude jednoduchý. Navíc se do problému připlete další tajná elitní jednotka zvaná Severák, která má za úkol pomáhat všem tvorům, kteří si nepomůžou sami. Naši hrdinové ale žádnou pomoc nevyžadují, a tak se pouštějí do boje i s touto konkurencí.

Nový snímek Tučňáci z Madagaskaru pochází z animované továrny studia DreamWorks, která vytvořila tři slavné díly z Madagaskaru. Po tomto úspěšném činu, kde se čtyři hrdinští tučňáci objevili poprvé, o nich studio vytvořilo také televizní seriál, který jsme mohli sledovat i v českých televizích.

Srandou a akcí nabití animák Tučňáci z Madagaskaru můžeme v kině zhlédnout od 27. listopadu.

Ohodnoťte tento článek:
0

Úplňky

Právě čtete

Na co s dětmi do kina v listopadu: Tučňáci z Madagaskaru vás zchladí