Menu
WomanOnly
Kam a na co zajít do kina

Na co s dětmi do kina v říjnu: 7 trpaslíků vás pobaví ve velkém stylu

Veronika Jílková

Veronika Jílková

2. 10. 2014

Pohádku o Sněhurce a sedmi trpaslících zná každý dospělý i dítě. Nikdo ale nezná trpaslíky, kteří způsobí stoletý spánek celému království. Vydejte se s nimi za dobrodružstvím a záchranou všech pohádek!

Co se stane, když se sejdou trpaslíci, princezna Růženka, Sněhurka, Červená karkulka, zlá královna, Kocour v botách nebo draci? Může z toho být celovečerní pohádka nebo pěkné nadělení. Obzvlášť když trpaslíci můžou za to, že se Šípková Růženka píchne do prstu a uspí jak sebe, tak zbytek království na sto let. Trpaslíkům nezbývá než celou tragédii napravit.

Vše se odehrává na hradě, kde princezna slaví 18. narozeniny. Tím má také zlomit kletbu zlé čarodějnice Dellamorty. Ta ale nenechává nic náhodě a vytvoří zakletý prsten, který má princeznu uložit do věčného spánku. Všechny může probudit jen polibek z pravé lásky, a tak se trpaslíci vydávají na výpravu, aby zachránili Růženkou milovaného Jacka, který má převzít tento úkol do svých rukou.

Trailer nám napovídá, že se můžeme těšit na moderní pojetí světoznámých pohádek, jako tomu bylo už například v animácích Na vlásku nebo Ledové království. Dobrodružství sedmi trpaslíků je doprovázeno mnoha nástrahami a nepopsatelným humorem.

7 trpaslíků (The 7th Dwarf), Animovaný / Fantasy. Německo, 2014. Režie: Boris Aljinovic, Harald Siepermann. Hrají: Otto Waalkes, Gustav – Peter Wöhler, Boris Aljinovic, Martin Schneider, Nina Hagen, Ana Sani

Premiéra: 2. října

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Na co s dětmi do kina v říjnu: 7 trpaslíků vás pobaví ve velkém stylu