Menu
WomanOnly
Kam a na co zajít do kina

Na co s dětmi do kina v září: Pošťák Pat doručuje zásilku do kin

Začátek školního roku může být pro vaše ratolesti tvrdým nárazem do reality, stejně jako pro vás samotné. Abyste si tento přechod z prázdnin zpříjemnili, navštivte se svými dětmi nový animovaný snímek Pošťák Pat, který vás zahřeje nejen u srdce.

Oblíbený příběh Pošťáka Pata a ostatních postav, včetně kocoura Freda, se po seriálovém zpracování chystá do kin s dalším dobrodružstvím. Děj se vrací do známé Zelené doliny, kde je Pat pošťákem se vším všudy a žádná překážka mu není přítěží. Nové dobrodružství ale přichází s přihlášením do pěvecké soutěže se záměrem vzepřít se svému šéfovi.

Zatímco si Pat užívá showbusinessu, jeho pracovní místo převzal robot, který vypadá úplně přesně jako on. Bohužel začne tento prototyp páchat ve městě samou neplechu a lidé to připisují samotnému Patovi. Záhy se ukáže, že se Patův šéf snaží těmito roboty ovládnout svět. Našeho známého pošťáka tedy čeká nejen boj o vítězství v soutěži, ale také o záchranu světa před roboty.

Animovaná komedie vznikla původně jako britský seriál v roce 1981, který si u českých diváků vybudoval značnou část oblíbenců. Nikomu taknejsou postavy ani klasický animovaný styl cizí. V novém celovečerním filmu pro děti nechybí humor, dobrodružství, akce, skvělá hudba a samozřejmě pár ponaučení, se kterými děti následně zasednout do školních lavic o něco chytřejší.

Pošťák Pat (Postman Pat: The Movie), Animovaný / Rodinný. Velká Británie, 2014. Režie: Mike Disa. Hrají: David Tennant, Rupert Grint, Jim Broadbent, Susan Duerden, Ronan Keating, Greg Ellis.

Premiéra: 11. září

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Na co s dětmi do kina v září: Pošťák Pat doručuje zásilku do kin