Menu
WomanOnly
Celebrity

Na konci života se pomočoval tvrdí lékař Michaela Jacksona

Famous

Famous

27. 11. 2013

Katherine Jacksonová, matka popového krále Michaela Jacksona, musí snášet nejen to, že je na svobodě lékař, o němž si myslí, že zabil jejího syna, ale navíc teď o něm bude z médií slýchat nelichotivé výpovědi. Doktor Conrad Murray začal na svobodě mluvit a o slavném popovém zpěvákovi prohlásil, že trpěl na konci života inkontinencí. Každý večer prý držel v ruce jeho penis, když mu nasazoval cévku.

„Nosil stále tmavé kalhoty, protože i když šel na záchod, poté mu ještě hodiny unikala moč. Chcete vědět, jak blízcí jsme si s Michaelem byli? Držel jsem jeho penis každou noc v ruce. Musel jsem mu nasadit kondomovou cévku, protože Michaelovi stále unikala moč. Ztratil totiž citlivost a byl inkontinentní. A Michael nevěděl, jak si takový kondom nasadit, musel jsem to za něj dělat já,“ prohlásil doktor Murray.

V rozhovoru pro Mail On Sunday také tvrdil, že žádné z Jacksonových dětí není jeho biologickým potomkem a že mu to sám popový král přiznal.

„Michael mi řekl, že nikdy nespal s Debbie Roweovou. Vždycky jsme vtipkovali o tom, že s ní by nechtěl mít sex nikdo z nás. Vybral si kamarády a kolegy, kteří mu s tím měli pomoci. Řekl mi, že chtěl přerušit genetickou souvislost s vlastní rodinou,“ uvedl Murray pro Mail On Sunday.

Jackson je otcem šestnáctiletého Prince Michaela, patnáctileté Paris a dvanáctiletého Blanketa. Z jejich vizáže je naprosto patrné, že s černochem Jacksonem nemají geneticky nic společného.

Jedním z mužů, kteří chtějí dokázat biologické otcovství Jacksonových dětí, je britský herec Mark Lester. K němu Murray dodal: „Nebudu o tom mluvit. Pokud to chtějí vědět děti, jim to řeknu. Jinak si některá tajemství vezmu do hrobu.“

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Na konci života se pomočoval tvrdí lékař Michaela Jacksona