Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

Nachystejte se na letní dovolenou již nyní

Také se nemůžete dočkat léta a období, které bude spojeno s odpočinkem na pláži, s opalováním a také s tím, že zapomenete na všechny starosti? Pokud ano, můžete se na dovolenou nachystat i nyní.

Prvním krokem je obohatit svůj šatník o stylové dámské oblečení. To samozřejmě nevyužijete jenom na dovolené, jelikož se skvěle hodí jak na nadcházející jaro, tak i léto u nás. I to budou teploty dosahovat nad tropickou třicítku. Dobrým tipem jsou:

  • Sukně a topy
  • Letní šaty
  • Overaly

Dovolenou vyberte už teď

S přípravou na letní dovolenou samozřejmě souvisí i výběr správného zájezdu. Proč ho vybírat již nyní? Důvod je jasný – nízká first minute cena. Díky ní máte možnost dosáhnout na slevy v řádech i několika desítek procent. Příkladem je levná dovolená v Itálii, která může být spojena s apartmány i hotely, s možností různých typů cestování, stejně jako s řadou oblíbených míst. Nechcete-li udělat chybu, zkuste dvě vyhlášené oblasti. Je to buď severní Benátská riviéra, nebo jižnější Palmová riviéra. Všude tam na vás čeká čisté moře, nádherné pláže a mnoho lákadel, třeba v podobě gastronomie, kterou stojí za to také poznat. Je toho ale mnohem více, což je také jeden z důvodů, proč je tato země stále jedna z nejvyhledávanějších.

Co s sebou? Jenom to nejnutnější

Mnohdy si na dovolenou balíme úplné zbytečnosti, které v podstatě nevyužijeme. Je to váš případ? Potom udělejte výjimku. Stačí jenom letní oblečení, základní věci spojené s hygienou a zdravím, stejně jako několik párů bot. Určitě si přibalte i populární žabky Rider, které jsou skvělou volbou jak při cestě na pláž, tak i při příjemných procházkách na plážových promenádách. A co si naopak nebrat? Pokud jedete v době hlavní sezony, rozhodně doma můžete nechat jakékoliv teplé oblečení. Buďte si jista tím, že ho zaručeně potřebovat nebudete! Zbytečně by vám zabíralo místo v kufru.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Nachystejte se na letní dovolenou již nyní