Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

Nakupujte chytře a za nejlepší ceny s portálem Akcniceny.cz

Komerční sdělení

Komerční sdělení

15. 12. 2018

Vánoce jsou za dveřmi a to je čas, kdy nakupujeme o sto šest. Jídlo na slavnostní večeři a sváteční dny, dárky pro naše blízké, někdo i pyrotechniku na oslavy konce roku. Peníze lítají a my se u pokladny divíme, kolik to vlastně máme platit. Jistě, nakupovat se dá v akcích, ale kdo má v předvánočním shonu náladu na to studovat jeden leták po druhém? Pokud chcete ušetřit peníze i čas, vyzkoušejte portál Akcniceny.cz.

Hlídáme vám ceny

Největší předností portálu je funkce Strážce slev. Jak to funguje? Jednoduše. Nastavíte si, že chcete hlídat položku Třtinový cukr, za cenu maximálně 20 Kč/ 0,5 kg, a to po dobu jednoho měsíce. Jakmile tato položka bude v akci dle vašich podmínek, do e-mailu obdržíte upozornění. Tím končí vaše neustále sledování letáků a hlídání slev.

Vše pěkně pohromadě

Na portálu Akcniceny.cz najdete denně aktualizované akční nabídky zboží jak velkých obchodních řetězců, tak e-shopů. A to nejen těch s potravinami – zastoupení tu mají i například Tescoma, Jysk, Tchibo, Mall a stovky dalších. Můžete si prohlížet klasické letáky, nebo zboží vyhledávat podle jednotlivých kategorií. Vše máte přehledně na jednom místě. Snadno si tak porovnáte nabídky prodejců a vyberete zboží za nejvýhodnější ceny.

Občas běží akce jen v určitých prodejnách ve městě. V jednom plzeňském obchodě tak mohou mít zboží za běžnou cenu, v druhém za akční. I tohle vám Akcniceny.cz řeknou.

Ušetřete i za benzín

Na Akcniceny.cz se podívejte i v případě, že potřebujete doplnit benzin či naftu. Najdete tu totiž ceny pohonných hmot z čerpacích stanic napříč Českou republikou. To se pak dobře rozhoduje, jestli natankujete na pumpě za barákem, nebo si raději zajedete o dva tři kilometry dále. Hodit by se vám mohla i funkce vyhledání nejbližší benzínky – to pokud jste třeba na služební cestě v cizím městě.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Nakupujte chytře a za nejlepší ceny s portálem Akcniceny.cz