Menu
WomanOnly
Sex a vztahy

Návod na použití muže. Jsou opravdu z Marsu?

Veronika Tichá

Veronika Tichá

29. 1. 2015

Říká se, že muži jsou prý jiný živočišný druh než ženy. Musíme souhlasit s tím, že komunikační bariéra je mezi muži a ženami někdy přímo propastná. Jak hovořit na muže, aby pochopil, co po něm chceme a jak se chovat, aby to mezi námi fungovalo? Cesta k porozumění je někdy trnitá, ale na jejím konci nás čeká odměna největší – šťastný a milující partner!

Ač mnoho mužů na první pohled vypadá jako složitý stroj, k jehož pochopení potřebujete tlustý manuál, ve skutečnosti všem stačí ke štěstí relativně málo. Ideální žena (podle muže) by ho měla nakrmit, uspokojit a přitom málo mluvit. Jak jednoduché. Tyto tři body dolaďte několika drobnými detaily – přece jen emancipace už je poměrně dlouho zabydlená i v našich domácnostech –  a máte ho v hrsti.

Vítejte ho s úsměvem

Každý chlap se za vámi bude rád vracet, když ho vždy přivítáte milým úsměvem a ne s přednaštvaným výrazem. I když máte připravenou řeč o jeho nežádoucím hlučném pozdním příchodu, kdy vzbudil děti, přišlápnul psa a pozvracel muškáty, zkuste to s co nejméně kyselým obličejem. S úsměvem jde všechno líp!

Nezavalujte ho výčitkami

Raději i ten přednes o nočním extempore zredukujte maximálně na jednu ironickou poznámku, aby pochopil, že mu to jen tak neprojde, ale aby také věděl, že další noc se může zase vrátit k vám a ne k sousedce s velkým výstřihem o patro níž.

Buďte upravená

Samozřejmě v rámci možností. Je pochopitelné, že pokud jste na mateřské se třemi neunavitelnými dětmi, příliš času na úpravu zevnějšku nezbude, ale s mastnými vlasy, nevyčištěnými zuby a roztrhaném špinavém tričku ho příliš neoslníte. To samé na oplátku očekávejte od něj, trenky a ponožky s větráním jsou zárukou noci bez vášní.

Občas uvařte a ukliďte

Klademe důraz na slovo občas. Příliš hýčkat partnera také není to pravé ořechové, mohl by si zvyknout a brát to jako samozřejmost, což nechceme.

Buďte iniciativní v posteli

Každý chlap ocení, když žena přebírá při sexu iniciativu. Zahoďte stud a pořádně se odvažte, prkna v posteli nemívají dobrou pověst.

Naslouchejte mu

I muži se občas potřebují vypovídat, není to jen doména žen. Pokud má problémy v práci nebo se svými rodiči, trpělivě ho vyslechněte, určitě to ocení.

Nebuďte hysterická

Hlavně nic neřešit, to si přeje snad každý chlap! Mají tendenci všechno bagatelizovat, takže co se vám zrovna zdá jako největší problém, to muž vidí jako naprostou malichernost. Pokud je ale opravdu nezbytné na partnera s něčím takovým vyrukovat, udělejte to s chladnou hlavou a zkuste brát v potaz i názor druhé strany, vše se dá vyřešit bez hádky. A spousta věcí není tak žhavých, jak se na začátku zdá.

Chvalte ho

Muži jsou od přírody ješitní a potřebují slyšet, že jsou mladí, krásní, svěží, i když si hrají na drsňáky. Opět ale platí, všeho moc škodí, pokud se proměníte v podbízivou kuchařku a uklízečku bez vlastního názoru, která bude vychvalovat i způsob, jakým partner zavře dveře, pravděpodobně se se zlou potážete. Doba Stepfordských paniček už snad nenávratně odezněla.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Návod na použití muže. Jsou opravdu z Marsu?