Menu
WomanOnly
Sex

Nebaví vás sex? Máme pro vás tipy na neobvyklé sexuální praktiky!

Komerční sdělení

Komerční sdělení

15. 11. 2018

Běžný sex zpestřený vibrátorem, dildem nebo plyšovými pouty znamená pro některé ohranou písničku. Pro to pravé vzrušení a potěšení ze sexu zkrátka potřebují něco víc. Třeba potravinovou fólii, svorky na bradavky nebo plný močový měchýř.

Znehybnění

Vrcholem rozkoše je pro některé lidi znehybnění, kterého docílí např. pomocí šátku, potravinářské fólie nebo pout. Jeden z partnerů je pečlivě svázaný a druhý si s ním může dělat, co chce. Láká vás tato představa? Pokud budete praktiku znehybnění zkoušet, dávejte pozor, abyste partnerovi nepřiškrtila důležité tepny nebo mu příliš nezakryla ústa nebo nos.

Exhibicionismus

Rozkoši na veřejných místech se velmi rádi oddávají muži i ženy. Mezi oblíbená místa patří lavičky v parku, dopravní prostředky, knihovny, kina a další místa, kde hrozí, že vás někdo přistihne. Líbí se vám představa veřejného sexu, ale nemáte k němu patřičnou odvahu? Pak můžete začít s mírnější verzí. Například se můžete při sexu v poloze zezadu vyklonit z okna a společně s partnerem pozorovat dění na ulici.

Pissing

Opravdu neobvyklou sexuální praktikou jsou hrátky s močí. Její zastánce vzrušuje už samotný pohled na partnera, který vykonává malou potřebu. Velmi často na sebe s partnerem vzájemně močí, strefují se na různé části těla nebo případně moč svého protějšku rovnou pijí. Pokud seberete odvahu k tomu pissing vyzkoušet, věřte, že si ho užijete i v případě, kdy zjistíte, že vás nic podobného nevzrušuje. Minimálně se u něj totiž hodně nasmějete.

Ponyplay

Ponyplay se dá nazvat jako určitá forma otroctví, kdy jeden z partnerů je jezdcem a druhý koněm. Koník může mít na sobě kožené sedlo, popruhy a otěže. Jezdec se vybaví bičíkem a hra může začít. Při tomto způsobu dobrovolného ponížení se může člověk proměnit nejen v koně, ale i psa, kočky nebo jiného zvířete.

Sado maso

Umírněnější verzi sadomasochistických hrátek si užívá mnoho párů. Patří sem svazování, lechtání, tahání za vlasy nebo lehké škrábání. Některým tento způsob už ale nestačí a potřebují zajít o něco dál. V jejich domácí mučírně pak můžete najít nejen vibrátor, dildo, bičík a pouta, ale také masky na oči, svorky na bradavky a roubíky.

Erotické videonávody

Chcete okořenit svůj vztah s partnerem a vyzkoušet novou praktiku? Erotická inspirace na vás čeká na YouTube kanále sexshopu Ruzovyslon.cz. Pustit si můžete více než 1000 videí s novými nápady i návody a nechat se tak inspirovat k objevování novinek v oblasti sexu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Nebaví vás sex? Máme pro vás tipy na neobvyklé sexuální praktiky!