Menu
WomanOnly
Láska

Nebojte se rozchodu. Vyměňte nudnou jistotu za vzrušující novinky

Zvyk je železná košile, bez které nelze žít. Když už ale pohár přeteče a vy si s partnerem nemáte co říct, nebojte se udělat za vztahem radikální řez. Nebojte se rozchodu.

Nemůžu mu ublížit

Ve vztahu, který jednomu z partnerů nevyhovuje, se dříve či později budete trápit oba. Není jen vaší chybou, že vztah vyprchal jako šampaňské a i přes veškeré snahy o nápravu, uvízl ve slepé uličce. Neztrácejte čas mezi hádkami a znuděnými pohledy. Je čas jít dál. Otevřeně si promluvte o bezvýchodné situaci a věřte, že i přes počáteční rozpaky nakonec vaší teorii přikývne.

Postelový bůh

Stoprocentní uspokojení nenajdete na každém rohu a závislost na tak šikovném partnerovi za noc neodpářete. Vytvořte si proto program odvykací kůry, při níž budete snižovat dávky jeho přítomnosti. Celou proceduru zakončete týdenním pobytem s kamarádkami nejlépe na prosluněné pláži. S čistou hlavou bez jakýchkoliv abstinenčních příznaků pak po dovolené řekněte své polovičce sbohem.

Penízky moje, vás já neopustím

Když jste se nastěhovala do jeho prostorného, moderně zařízeného bytu, šířila jste kolem sebe informace o největším zamilování svého života. Po pár měsících večerního posezení se zprávou o tom, že dnes opravdu musí vyřídit ještě pár papírů, se ale pohled na váš vztah mění. I přes pohodlí, které vám jeho přítomnost, nebo spíše nepřítomnost přináší, nemá smysl čekat na změnu. Pořídil si vás jako módní doplněk a pokud jím nechcete zůstat na věky, balte kufry plné darů, které vám věnoval, a rychle utíkejte.

Jsi má nudná jistota

Třebaže posezení s kamarádkami v baru trávíte získáváním nových pánských holubích kontaktů, jste si jistá, že když dnes nic nevyjde, máte doma toho svého nudného vrabce. Postavte ho před zjištění, že není jediným, a čekejte, jestli se začne snažit. Pokud ne, neplácejte se s ním na suchu a radši vyplujte na lov novým směrem bez hranic.

Otevřete brány lepší budoucnosti. Nenechte se svazovat a nebojte se novinek. Buďte rozhodná a ukončete nesmyslný vztah současnosti… Hlavně rychle, jako náplast.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Nebojte se rozchodu. Vyměňte nudnou jistotu za vzrušující novinky