Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

Nebuďte jen číslo v seznamu a studujte podnikání a právo tam, kde to má smysl

Podnikání a právo. Dvě oblasti, které spolu velmi úzce souvisí. Jestliže jsou vám blízké a zrovna řešíte otázku studia na vysoké škole, pak by právě tento studijní obor, jenž propojuje právní teorii s právní praxí a světem byznysu, mohl být skvělou volbou – a to, ať už chcete do budoucna působit v soukromém či státním sektoru, nebo je vaším snem stát se právníkem velké korporace. Kde však studovat, abyste nebyli jen číslem na seznamu absolventů a uspěli na své budoucí cestě životem?

Panevropská univerzita prezenčně i kombinovaně

Jednou z vysokých škol, kde můžete právo a podnikání studovat, je Panevropská univerzita. Její fakulta nesoucí název „fakulta Vysoká škola podnikání a práva“, která funguje již více než 20 let a má na svém kontě řadu úspěšných absolventů, vás naučí nejen porozumět nejrůznějším druhům práv dle konkrétně zvoleného studijního programu, ale poskytne vám i všechny potřebné znalosti a praxi pro uplatnění se od malých a středních firem až po velké korporáty, či v rámci obecních úřadů, orgánů veřejné správy nebo ministerstev. Studovat je navíc možné prezenčně i kombinovaně, takže si můžete doplnit své vzdělání i při zaměstnání.

Co je pro studium důležité

Jistě není třeba zmiňovat, že vám studium musí poskytnout dostatek znalostí, abyste po jeho ukončení byli schopni uplatnit se na náročném trhu práce. Teorie však nestačí, velmi důležité jsou především praktické dovednosti. Proto Panevropská univerzita propojuje teorii s praxí, spolupracuje se špičkovými odborníky a výuku soustřeďuje do menších skupin, které umožňují individuální přístup – a právě tím se významně liší od veřejných vysokých škol. Její studijní programy jsou maximálně přizpůsobené budoucí poptávce na trhu práce, a proto její absolventi nejsou jen další majitelé akademických titulů mezi stovkami dalších, ale jsou připraveni na praktické využití svých získaných znalostí a dovedností.

Nechcete-li tedy být jen další číslo na seznamu absolventů, ale chcete už dopředu vědět, že studujete na škole, která vám zajistí tu správnou erudovanost, pak je Panevropská univerzita jasnou volbou.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Nebuďte jen číslo v seznamu a studujte podnikání a právo tam, kde to má smysl