Menu
WomanOnly
Móda a styl

Neformální vojenské oblečení

Vojenské oblečení, známé také jako „taktické“ nebo „outdoorové“, je v poslední době velmi oblíbeným trendem v pánské i dámské módě. Nosí ji nejen hráči airsoftu, vyznavači survivalu nebo paintballu, ale také teenageři, kteří chtějí vypadat módně a stylově. Vojenské oblečení se od běžného oblečení odlišuje také tím, že nabízí větší pohodlí a odolnost, díky čemuž je perfektní pro každodenní použití.

Vojenské oblečení a móda

Různé prvky vojenského oblečení se objevily již v módních trendech z minulých let a nyní je najdeme především v dámské módě. Teenageři a mladé ženy se stylizují jako IT Girls často ve svých každodenních soupravách používají cargo kalhoty nebo ledvinky v typickém vojenském stylu. Co to znamená? Obvykle mají velmi tlumené barvy. Vládne černá, šedá a různé odstíny zelené. Odvážnější dívky do svých stylizací ochotně zařazují oblečení s maskáčovými vzory, které v městské džungli jistě vynikne.

Vojenské oblečení pro ty, kteří se chtějí cítit pohodlně a stylově.

Vojenské oblečení je obvykle navrženo tak, aby bylo maximálně funkční a užitečné. Využívá se především při různých typech pohybových aktivit, proto je šitý z materiálů, které jsou lehké a vzdušné. Poskytují pohodlí a volnost pohybu. Důraz je věnován i tak malým prvkům, jako jsou švy a zipy, aby nezpůsobovaly nepohodlí nebo dokonce oděrky. Vojenské oblečení se hodí nejen na airsoft nebo paintball, ale i na každodenní aktivity. Funkčnost zajišťují kapsy, do kterých můžeme uložit různé předměty, jako jsou klíče, peněženka, chytrý telefon nebo platební karty. Nemusíme s sebou tedy tahat batoh ani kabelku a máme k nim vždy snadný a rychlý přístup. Vojenské oblečení vypadá velmi stylově a vyčnívá z běžného oblečení. Vyznačuje se jednoduchým a minimalistickým designem, který dodává charakter každému stylingu. Vybírají si ho ti, kteří oceňují originalitu.

Je vojenské oblečení vhodné pro každodenní použití?

Jednou z největších výhod vojenského oblečení je jeho odolnost a pevnost. Toto oblečení bylo navrženo do náročných podmínek a extrémních situací, proto je ušito z odolných materiálů, které jsou odolné vůči mechanickému poškození včetně oděru a roztržení. Díky tomu jsou také velmi dobré pro každodenní použití, protože je můžeme nosit bez obav z poškození. Vojenské oblečení může být také nenahraditelné během náročných povětrnostních podmínek – poskytuje ochranu před větrem nebo deštěm. Ve slunečných a velmi teplých dnech se budeme cítit příjemně, díky velmi dobré cirkulaci vzduchu a odvodu vlhkosti. Nošení různých částí vojenského oblečení může být formou sebevyjádření a mnoho lidí používá vojenské doplňky, jako jsou nášivky nebo maskovací klobouky, aby si přizpůsobili svůj outfit. Pokud chceme vypadat stylově, je samozřejmě důležité je umět kombinovat s ostatním oblečením, aby vytvořily ucelený celek.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Neformální vojenské oblečení