Menu
WomanOnly
Móda a styl

Nejdražší podprsenka světa. Který andílek Victoria’s Secret ji letos oblékne?

Víme, kdo letos na Victoria’s Secret Fashion Show 2017 oblékne nejdražší podprsenku světa. Její nositelka se pochlubila na svém Instagramu!

Přípravy nejočekávanější módní přehlídky roku vrcholí. Už za pár dnů, konkrétně 20. listopadu se v čínském Šanghaji uskuteční Victoria’s Secret Fashion Show 2017. Přehlídka plná nádherných žen v ještě nádhernějším spodním prádle světoznámé značky.

Zatímco přehlídka proběhne již zmiňovaného 20. listopadu, milovníci a fanoušci andílků VS si budou muset chvíli počkat. Shlédnout tuto nádhernou přehlídku na televizních obrazovkách bude možné až o osm dnů později, tedy 28. listopadu. Stejně jako v loňských letech se i letos očekává milionová sledovanost.

A není se čemu divit. Kdy jindy je možné vidět tolik skvostných žen a nádherného prádla pohromadě? Opět totiž budeme moci vidět oblíbené andílky VS jako jsou Alessandra Ambrosio, Adriana Lima, Lily Aldridge, Candice Swanepoel nebo Jasmine Tookes.

Jedno z tajemství, na jejíž odhalení fanoušci Victoria’s Secret vždy netrpělivě čekají, bylo konečně prozrazeno. Kdo bude letošní hrdou nositelkou Fantasy Bra? O vyzrazení se postarala přímo její nositelka. Podprsenku, kterou tvoří drahé šperky a mnoho z nás by na ni ani za celý život nevydělalo, letos oblékne Brazilka Lais Ribeiro

Fanoušci přitom tipovali andílky Marthu Hunt nebo Elsu Hosk. Je ale jasné, že ani zvolená čokoládová kráska není pro fanoušky zklamáním. Lais Riberio spolupracuje s Victoria’s Secret už sedm let, ale právoplatným andílkem VS je až od roku 2015.

https://www.instagram.com/p/Ba9D0u7A1mc/?taken-by=laisribeiro

Už z fotek, o které se brazilská modelka podělila, je jasné, že nejde jen tak o nějakou podprsenku. Bez obav ji lze označit za umělecké dílo, jehož výroba stála více než 1,7 milionu eur (přibližně 43 milionů českých korun). Podprsenka pochází z dílny Mouawad Jewelery, jež na její výrobu použilo například žlutý safír a modrý topaz a samozřejmě diamanty.

Účast na Victoria’s Secret Fashion Show je pochopitelně snem každé modelky. Co ale sahá na samotný vrchol modelingové kariéry je právě Fantasy Bra. V minulosti měly tu čest obléknout tento velmi drahý kousek modelky Adriana Lima, Candice Swanepoel nebo Miranda Kerr.

V loňském roce to byla Jasmine Tookes, která však oblékla o poznání dražší podprsenku než Lais Ribeiro a to za 2, 7 milionu euro. Ani tak se ale nemusí Lais cítit zahanbeně. Místo by si s ní jistě vyměnila řada modelek i milovnic Victoria’s Secret. A jak se líbí letošní Fantasy Bra od Victoria’s Secret vám?

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Nejdražší podprsenka světa. Který andílek Victoria’s Secret ji letos oblékne?