Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

Nejlepší dárek pro rodiče? Wellness a masáže!

Vybíráte dárek pro čerstvé rodiče? Chcete potěšit kamarádku, které se nedávno narodilo dítě? Sháníte dárek pro partnerku, maminku vašeho potomka? Ať už máte k novopečené mamince jakýkoliv vztah, máme pro vás tipy na dárky, kterými jednoznačně zabodujete. A to i u tatínků!

Nejlepší dárek pro rodiče malých dětí je čas, který mohou věnovat jen sami sobě a odpočinku. Pokud jim chcete udělat radost užitečným dárkem, darujte poukaz na wellness pro rodiče.

Při masáži rodiče přijdou na jiné myšlenky

Masáže jsou jedinečným způsobem, jak dopřát relaxaci tělu i duši. Poklidná hudba, příjemné dotyky šikovné masérky a opojná vůně masážního oleje jsou kombinací, které rád podlehne snad každý. Masáž vás také zbaví bolestí namožených svalů nebo zad, jimiž maminky nosící svá dítka trpí poměrně často.

Masáž však patří nejen mezi skvělé dárky pro nové maminky, ale také pro páry. Existují párové masáže, kdy partneři leží na lehátkách ve stejné místnosti a zážitek z masírování si užívají ve stejnou chvíli. Udělejte radost dárkovým poukazem na masáže v páru.

Pobyt v lázních nebo v sauně

Stejně lákavý je i poukaz do lázní nebo do sauny. Nemusí jít o víkendový pobyt, i dvě hodiny v ráji, kde se o vás někdo stará, jsou příjemným zpestřením dnů na rodičovské nebo mateřské dovolené.

I tady přitom platí, že je hezké darovat poukaz pro dva. S kým jiným by žena měla sdílet příjemné okamžiky než se svým partnerem, který bývá po narození dítěte typicky trochu opomíjen? Pro spokojený vztah je přitom extrémně důležité trávit čas společně, a pokud to jde, tak aspoň občas i bez dítěte.

Proč je voucher na relaxační procedury nejlepším dárkem?

Hmotných dárků pro dítě rodiče dostávají dost. Pleny, hračky, oblečení. Připomeňte jim, že teď sice žijí pro svoje dítko, ale neměli by zapomínat ani sami na sebe. I o sebe a své tělo se musí starat, ono jim tu péči v budoucnu vrátí.

Poukazem dáváte možnost volby. Rodiče si sami zvolí, kdy se na relaxační proceduru chtějí vydat. Některé poukazy jsou navíc neurčité, takže je možné vybrat si i typ relaxace, typ masáže apod.

Zbývá nám tedy už jen jediné – poradit, kde poukazy na wellness a relaxace seženete. Pokud máte nějaký svůj oblíbený podnik v okolí, neváhejte se zeptat, jestli nenabízí poukazy. Jestli se vám ale nechce nikam chodit osobně a riskovat negativní odpověď, zamiřte na Bombadar.cz. Tento portál nabízí skvělé poukazy nejen na wellness a relaxační procedury. Ceny jsou výhodné a výběr široký na jednom místě. Vyberte, čím uděláte radost!

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Nejlepší dárek pro rodiče? Wellness a masáže!