Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

Nejlepší seriálové kamarádky. Poznáte se v nich?

Redakce

Redakce

10. 6. 2015

Tentokrát jsme pro vás vybraly hned několik oblíbených kamarádských dvojic, které bezpečně znáte ze seriálů. Dívky i ženy po celém světě je obdivují a chtějí být jako ony. Často se tyto hrdinky stanou inspirací pro styl oblékání, či zajímavý účes. O kterých dámách tedy mluvíme?

Gilmorova děvčata

Seriál nám představuje matku Lorelai a dceru Rory v představení Lauren Graham a Alexis Blendel. Jako matka a dcera spolu mají na první pohled až neobvykle přátelský vztah. Jsou nejlepšími kamarádkami, baví se o všem, jsou opravdu nerozlučná dvojice. Jejich věkový rozdíl není až tak velký, je to pouhých 16 let. Jejich vřelý vztah naopak kontrastuje se vztahem, který má sama Lorelai ke svým rodičům. Všemu předcházela hádka kvůli nechtěným zásnubám a dítěti na cestě. A co vy? Máte v rodině také nejlepší kamarádku?

FOTO: GILMOROVA DEVCATA

Zdroj : Warner Bros Television

Přátelé

Bude to už 21 let, co jsme mohli poznat tři nejlepší kamarádky Monicu, Phoeboe a Monicu, které bydlí spolu se svými třemi dalšími kamarády na hromádce v Green Village v New Yorku. Právě tato trojice seriálových postav výrazně ovlivnila módu 90.tých let a již zmíněné účesy. Tři nejlepší kamarádky a přitom každá úplně jiná. Vzhledem, oblékáním, chováním. Ale ani přes všechny odlišnosti spolu nepřestanou trávit většinu času a všechno vyřeší s humorem. Pojí i vás tak blízké přátelství se dvěma takovými úžasnými dámami?

Zoufalé manželky

4 ženy, 4 různé životy. V této sérii se nám ukážou 4 kamarádky, ženy v domácnosti a pustí nás až do svých nejintimějších myšlenek. Na první pohled v jejich životě vypadá všechno upraveně a jednoduše. Nic ale není takové, jak se zdá. I v tomto seriálu můžeme vidět různé neshody, ale i důvěru a hluboké přátelství. Kromě kamarádek Susan, Lynette, Gabrielle a Bree zde vidíme celé jejich rodiny. Že se díváme na seriál ze života nám může napovědět i název zoufalé. Proč? Protože život ve světě neomezených možností je zkrátka někdy takový.

FOTO: ZOUFALE MANZELKY

Zdroj: Magic Box

Jak jsem poznal vaši matku

Osudová láska Robin hlavního hrdiny Teda a jeho kamarádka ze střední Lily si okamžitě padnou do noty hned, co je Ted seznámí. Energická televizní moderátorka bezvadně doplňuje drobnou učitelku z mateřské školy. Obě dokáží být za dámy, ale občas byste si je spletly s chlapy ve středním věku. Jejich nápady jsou neotřelé, nebojí se zkritizovat jedna druhou a jejich vztah je více než upřímný. Skvěle padnou ke svým třem kumpánům, za kterými stojí v dobrém i ve zlém. Máte i vy takovou spřízněnou duši?

FOTO: HIMYM

Zdroj: 20th Century Fox Television

2 broke girls

V čestině se se seriálem můžeme setkat pod názvem 2 socky, který vystihuje finanční situaci dvou spolubydlících Max a Caroline, které se snaží co nejvíce pracovat a při tom rozjet svůj vlastní byznys s dortíky. I s touto dvojicí si užijete spoustu srandy. Postavy jsou opět kontrastní – brunetka a blondýnka, každá má svůj styl. Tento úspěšný americký sitcom ukazuje, co všechno jsou ženy schopné udělat pro to, aby dosáhly svého a mladé dívky nejsou výjimkou. Chystáte se i vy rozjet s kamarádkou své podnikání? Tak je seriál 2 broke girls přesně pro vás!

FOTO: 2 BROKE GIRLS

Zdroj: Warner Bros Television

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Nejlepší seriálové kamarádky. Poznáte se v nich?