Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

Nejlepší vystoupení Coryho Monteitha alias Finna Hudsona v Glee

Redakce

Redakce

2. 11. 2013

Smrt Coryho Monteitha udeřila jako rána z čistého nebe a všechny příznivce Glee ochromila. Všichni si ho nyní připomínají. Vybrali jsme deset vystoupení z Glee, televizního seriálu o školním sboru stanice Fox, které by určitě neměly být zapomenuty. V hlavní roli: Finn Hudson.

I’ll stand by you
První série a drama, kdy roztleskávačka Quinn otěhotněla. Finn si myslel, že je to jeho a vzal na sebe odpovědnost. Píseň I’ll stand by you, v originále od The Pretenders, zpíval onomu dítěti. I když se pak ukázalo, že ho Quinn akorát vodila za nos, Finn prokázal, že je na něj spoleh a o svoje milované se chce za každou cenu postarat.

Just the way you are
Bylo to na svatbě Carol a Burta. Z Finna a Kurta se stali bratři a Finn to nezapomněl poznamenat ve svém svatebním projevu. Zároveň mu věnoval píseň Just the way you are od Bruna Marse. Vystoupení provázely mnohé krásné momenty, nejen bratrské, ale i tanec s Rachel.

Girls just wanna have fun
Zapomeňte na rozvernou píseň od Cindy Lauper. Toto aranžmá jakožto balada bylo věnováno ve třetí sérii Santaně, která – i když ne tak docela z vlastní vůle – přiznala, že je jinak orientovaná. Finn byl postavou, která se svými kamarády soucítila, a i když Santana nebyla zrovna nejmilejší, přesto jí zazpíval a snažil se jí pomoci.

Hello, I love you
Není to vždy jen o srdceryvných baladách a vyznáních. Tehdy v sobě Finn objevil celebritu, chtěl se ukázat. A krom toho, že si vybral pecku od The Doors, prošel se i efektním záběrem po chodbě plné roztleskávaček, hodil očkem po několika z nich a všechny dostal na kolena.

Jessie’s Girl
To, že mu sedí klasické rockové písně, ukázal i v písni Jessie’s Girl. Pro děj byla píseň velmi vhodná – jeho láska Rachel chodila s jistým Jessem a Finn chtěl Jesseho dívku pro sebe.

I’ve gotta be me
V díle „Born this way“ všichni odhalili svoje nejistoty. Nebylo žádné tajemství, že Finn není zrovna zběhlý tanečník. A i když se snažil ve vystoupení držet krok s Mikem, nakonec všem svou písní ukázal, že záleží jen na tom být tím, kým jste.

Losing my religion
Klasiku od R.E.M. si Finn zazpíval poté, co kompletně ztratil víru v to, že jeho kroky jsou vedeny „někým shora“.

It’s my life/Confessions
V energické směsici písní od Bon Jovi a Ushera Finn úplně zářil. A i když to převážně pramenilo z množství „vitaminu D“, který jim všem dala nová školní sestra, není pochyb, že tohle patří mezi ty vystoupení, kdy Finn ukradl scénu pro sebe.

We’ve got tonight
Romantická klasika, kterou si zazpívalo hned několik postav, ale nejvíce zářili Rachel a Finn. Ukázali, že zkrátka patří k sobě. Pohled sem, pohled tam, držení za ruce a nakonec hotelový pokoj. Finn se nehodlá vzdát, nyní už ale nebojuje na střední škole proti Jessemu, ale na vysoké proti Brodymu z New Yorku.

Paradise by the dashboard light
Vystoupení, se kterým všechny oslnili na celostátním kole v soutěži školních sborů. Není pochyb, že Finn zde absolutně zazářil. Od první série se mnohé změnilo, jeho hlas i taneční kroky byly mnohem jistější a on nepochybně pomohl velkým dílem k tomu, aby jejich sbor nakonec získal titul šampiónů.

Cory Monteith, i přes svoje vlastní problémy, vždy podporoval svoje blízké. V tom si byl se svou postavou Finnem velice blízký. Cory se aktivně angažoval v projektu Limelight, který nabízí dětem zázemí pro rozvoj jejich talentu a lásky k umění. Nedávno se objevila i zpráva přímo od Coryho, kde mluví o projektu i o svém životě, a jak je důležité mít takové zázemí, které děti podporuje v jejich rozvoji.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Nejlepší vystoupení Coryho Monteitha alias Finna Hudsona v Glee