Menu
WomanOnly
Móda a styl

Nejmódnější dívčí sportovní legíny

Pokud vaše děti rády sportují, můžete jim do šatníku pořídit alespoň jedny dívčí sportovní legíny. Ty jsou vysoce módní i praktické zároveň. Na následujících řádcích si tak prozradíme, podle čeho je vybírat, aby byly vaše děti trendy. Čtěte a nechte se inspirovat s námi!

Podle jakých kritérií vybírat dívčí sportovní legíny?

Dívčí sportovní legíny můžeme vybírat na základě mnoha kritérií. V potaz bychom tak neměli brát jen cenu, ale také design a např. materiál, z kterého jsou dětské legíny vyrobené. Legíny pro dívky by měly mít precizně zarovnané švy. Nikde nesmí nic trčet a překážet. Dále by měly být dívčí legíny na sport i prodyšné a dobře pružné. Při jejich nákupu si dejte pozor i na to, aby byly legíny pro dívky odolné. Více informací o tom, z jakého materiálu vybírat dívčí legíny, se dočtete v závěru článku.

Jaký design legín pro dívky bude v módě a s čím tyto kousky kombinovat?

Letos budou in dívčí sportovní legíny s vysokým pasem. Ty dívku opticky prodlouží a dokonce i zeštíhlí. Dále budou letos v módě kousky v přírodních a v pastelových barvách. Oříškové, krémové i zelené dívčí legíny tak budou v letošní sezóně dobrou volbou. Vsadit však mohou slečny i na černou a bílou klasiku. Černá i bílá jsou barvy univerzální, které z módy nevychází. Tyto sportovní legíny tak dívky snadno sladí i s barevnějším oblečením nebo s oděvy se vzory a s motivy. Dívky si oblíbily i vzorované sportovní legíny. V kurzu budou květiny, ale i zvířecí motivy. Dobrou volbou budou i puntíky, kostky a proužky.

Z jakého materiálu volit dívčí legíny na sport?

Na sport budou naše děti potřebovat kvalitní legíny z prodyšných materiálů. Ty by měly být i dostatečně odolné. Legíny pro dívky jsou v obchodech a na e-shopech k mání v přírodní i v syntetické podobě. Letos budou v módě zejména dívčí legíny z přírodních tkanin. Ty jsou nejen velmi módní, ale také odolné a příjemné na dotek. Jako bonus jsou pak i tzv. udržitelné. Udržitelnost propagují ty největší módní světové značky. Malé slečny tak mají z čeho vybírat. I syntetické kousky jsou však v dnešních dnech na velmi dobré úrovni.

Tento příspěvek je sponzorován společností OTCF Czech Republic s.r.o.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Nejmódnější dívčí sportovní legíny